Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Majster Budowy

Obowiązki

Zadania:

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym,
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu,
  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników,
  • realizacja robót zgodnie z wymaganiami jakościowymi zawartymi w dokumentacji budowy,

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne – Budownictwo,
  • doświadczenie w branży budowlanej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegłość w analizie i czytaniu dokumentacji projektowej,
  • dobra znajomość MS Office i programów typu CAD,
  • umiejętność kierowania podległym zespołem i dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość.

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju poprzez udział w realizacji dużych inwestycji infrastrukturalnych,
  • poznanie całego procesu realizacji inwestycji w praktyce: od momentu złożenia oferty, całą realizację,
  • rozliczenie oraz zakończenie budowy.