Oferta opublikowana13.05.2024
Oferta wygasa11.08.2024
Branżaprodukcja
Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

Przyjęcia towarów i opakowań na stany magazynowePrzyjmowanie i kontrola dostawZaładunek i rozładunek towarówKompletacja zamówień do wydania na produkcjęWydawanie towarów i opakowań

Wymagania

Podstawowa znajomość gospodarki magazynowejUprawnienia na wózki widłowe UDT (warunek konieczny) – najlepiej wózki wysokiego składowaniaSumienność, dokładnośćUmiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez klientaStabilne zatrudnienie Wynagrodzenie podstawowe 4450- 4500 brutto/m-c + premiaPracę w systemie 1 lub 2 zmianowym w zależności od lokalizacji magazynuMiejsce pracy- Bydgoszcz (Park Przemysłowy lub Łęgnowo)

Dodatkowe informacje

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1