Oferta opublikowana19.03.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby na stanowisko magazynier / sprzedawca części zamiennych i akcesoriów samochodowych w autoryzowanym serwisie.
  • Sprzedaż część zamiennych i akcesoriów,
  • Dobieranie i zamawianie części,
  • Dbałość o prawidłową politykę stockową,
  • Współpraca z działem serwisu i salonu,
  • Przyjmowanie dostaw części oraz ich kontrola pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Obsługa klienta detalicznego i hurtowego.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w doborze / sprzedaży części zamiennych i akcesoriów,
  • Znajomość budowy pojazdów samochodowych,
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego,
  • Podstawowa znajomość zasad pracy w magazynie części zamiennych,
  • Zaangażowanie w pracę,
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy oraz umiejętności
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • motywujący system wynagrodzeń,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • szkolenia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1