Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa03.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Firma mieści się w Redzie , zajmujemy się produkcją cateringu dietetycznego. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy do naszego Zespołu osobę na stanowisko Magazynier.

Zakres obowiązków

· przyjęcie oraz rozładunek towarów dostarczanych do firmy zgodnie z dokumentami dostaw

· prowadzenie dokumentacji magazynowej, wprowadzanie danych do systemu

· bieżące sprawdzanie stanu magazynowego

· współpraca z innymi działami firmy

· przeprowadzanie inwentaryzacji magazynowych

· dbanie o porządek w miejscu pracy

· wykonywanie poleceń przełożonego

Nasze wymagania

· książeczka sanitarno-epidemiologiczna

· dyspozycyjność również w weekendy

· uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista

· Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

· umowa zlecenie

· stabilną pracę w młodym przyjaznym zespole

· ciepły posiłek

· odzież roboczą

Prosimy o przesłanie CV poprzez platformę olx lu o kontakt telefoniczny w godzinach 8-16 : j.polski: 533 - pokaż numer telefonu - , j. ukraiński 883 - pokaż numer telefonu -
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1