Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę Umowa zlecenie
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ua-flag наймемо працівників з України

Firma działająca w branży elektroenergetycznej, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji urządzeń dla energetyki zawodowej, przemysłu ciężkiego oraz górnictwa.
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje zdecydowanego kandydata na stanowisko:

Magazynier
Warszawa

Obowiązki

  • całościowa obsługa procesów magazynowych tj. przyjmowanie, rozkładanie, kompletowanie i pakowanie towarów;
  • kontrola stanów magazynowych;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • dynamiczność w działaniach;
  • uczciwość, sumienność i dokładność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku;
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz praktyka w jego obsłudze

Oferujemy

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku;
  • pełny wymiar czasu pracy;
  • umowa o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez EESA) po okresie próbnym;
  • przyuczenie do zawodu/pracy dla osób chętnych do pracy, ale nie posiadających doświadczenia.

Klauzula informacyjna więcej
Magazynier
ikonaWarszawa
Elektrometal Energetyka S.A.