Magazyn - kierownik magazynu

Lublin
Oferta opublikowana29.03.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Magazyn - kierownik magazynu

Obowiązki

Kluczowe zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem magazynowym
  • Dbanie o dostępność towarów
  • Kontrola nad wydawaniem i zwrotami towarów
  • Optymalizowanie procesów magazynowych
  • Utrzymywanie aktywnej współpracy z innymi działami firmy

Wymagania

Wymagania:

  • Masz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku
  • Potrafisz tworzyć i z sukcesem realizować plany roczne
  • Posiadasz wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Stawiasz przed sobą ambitne cele i angażujesz współpracowników w ich realizację
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • Pakiet socjalny