Umowa o pracę5 600-6 100 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa02.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Wstęp

  • Punkt Przedszkolny Promitis dla dzieci z autyzmem we Wrocławiu zatrudni logopedę. Zapraszamy do zgranego i dynamicznego zespołu. Oferujemy atrakcyjne zarobki oraz premię powitalną w wysokości 3000 PLN netto. Nie wymagamy doświadczenia! Tel: 536-470-732

Obowiązki

  • współprowadzenie grupy (4 dzieci)
  • prowadzenie zajęć indywidualnych - logopedycznych
  • współpraca ze specjalistami (pedagog, psycholog, nauczyciel)
  • prowadzenie dokumentacji dzieci

Wymagania

  • ukończone studia magisterskie z zakresu logopedii
  • lub ukończone studia logopedyczne podyplomowo + przygotowanie pedagogiczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i kreatywność
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy (umowa o pracę)
  • 7-godzinny dzień pracy (ekwiwalent pełnego etatu)
  • umowę o pracę
  • wsparcie zespołu i doradztwo zawodowe

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Strefa relaksu
Napoje
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1