Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim

Gliwice
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Do naszego zespołu poszukujemy Lidera magazynu z j. hiszpańskim do miejscowości Gliwice ul. Pszczyńska 312.

Obowiązki

  • praca fizyczna na magazynie przy kompletacji towarów,
  • obsługa wózka jezdniowego,
  • zarządzania zespołem w razie nieobecności koordynatora,
  • monitorowanie procesów magazynowych,
  • praca i szkolenia z nowymi osobami,
  • wyjaśnianie błędów w strefie kompletacji,
  • kontrola nad elementami jakościowymi podczas wykonywania pracy.

Wymagania

  • dobrą znajomość języka hiszpańskiego- warunek konieczny,
  • gotowość do pracy zmianowej od 8-12h dziennie w zależności od sezonu, praca na dwie zmiany od 9:00 i od 14:00.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • codzienną prace w języku hiszpańskim,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1