Lektor języka angielskiego

Tychy
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Lektor języka angielskiego

Obowiązki

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Prowadzenie zajęć z języka angielskiego i/lub niemieckiego z własnego domu, przez internet - dla uczestników kursów na terenie całej Polski (dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym),
  • Prowadzenie innych niezbędnych działań i dokumentacji, związanych z obsługiwanymi grupami kursowymi , zgodnie z wymogami Centrum Edukacji „Atut”.

Wymagania

WYMAGAMY:

  • Dostępności minimum 4 dni w tygodniu,
  • Wykształcenia pedagogicznego wraz z udokumentowanym doświadczeniem w nauczaniu języków.
  • Znajomości komunikatora Skype i obsługi komputera.
  • Umiejętności przekazywania wiedzy i samoorganizacji.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdalnej pracy we własnym domu.
  • Organizacja zajęć w blokach.
  • Bezpłatne szkolenia wewnętrzne ukierunkowane na metodykę nauczania online.
  • Wsparcie metodyczne, techniczne i organizacyjne.