Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Lakiernik samochodowy

Obowiązki

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się: przygotowywaniem elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków, według najwyższych standardów oraz kontrolą jakości lakierowanych elementów. Dobierać razem w klientem kolor lakieru, matowośc lub połysk.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika samochodowego min. 5 lat
  • Gruntowna znajomość technologii napraw lakierniczych
  • Umiejętność doboru lakierów samochodowych
  • Wysoka kultura techniczna i estetyczna w realizacji zadań (dokładność i sumienność)
  • Dbanie o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia
  • Silne zorientowanie na Klienta oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Wysoką organizację pracy według standardów marki Mercedes-Benz
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • System szkoleń
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków