Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Laborant Drogowy

Obowiązki

Czym będziesz się zajmować:

  • Pobieraniem próbek analitycznych (surowce, media czyste)
  • Rejestracją, podziałem i dystrybucją próbek analitycznych
  • Prowadzeniem dokumentacji związanej z pobieraniem i rejestracją próbek
  • Prowadzeniem archiwum próbek
  • Udziałem w opracowywaniu instrukcji i procedur
  • Usprawnianiem procesu pobierania próbek
  • Udziałem w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz wdrażaniem zaleceń pokontrolnych.

Wymagania

Jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe ze specjalizacją w dziedzinach: biotechnologia, biologia, chemia lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym lub laboratorium kontroli jakości
  • Doświadczenie w pobieraniu próbek materiałów wyjściowych
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne

Oferujemy

Oferujemy

  • Kartę Multisportu
  • Programy Rozwojowe
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia branżowe