Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Laborant

Obowiązki

Zakres zadań i obowiązków:

  • opracowywania nowych wyrobów i modyfikacja istniejących
  • wdrażanie wyrobów do produkcji wraz z optymalizacją procesów produkcyjnych
  • prowadzanie działań korygujących dla bieżących produkcji
  • wykonywanie badań, prowadzanie testów aplikacyjnych i terenowych opracowanych wyrobów
  • poszukiwanie, badanie i wprowadzanie nowych surowców
  • dokumentowanie prac w systemie IT

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • preferowane doświadczanie w zakresie formułowania farb, lakierów, szpachli
  • znajomość procesów produkcyjnych w obszarze wytwarzania farb
  • znajomość metod badawczych farb i powłok
  • umiejętność przenoszenia procesów laboratoryjnych na skalę produkcyjną
  • znajomość metod aplikacyjnych wyrobów malarskich
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej finansowo firmie
  • szkolenia dajace nowe uprawnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • eventy firmowe
  • premie motywacyjne