Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Laborant

Obowiązki

Czym się będziesz u nas zajmować:

  • przygotowywaniem próbek do analiz chromatograficznych, spektroskopowych i klasycznych
  • przeprowadzaniem analiz chromatograficznych, spektroskopowych i analiz klasycznych
  • przeprowadzaniem walidacji i opracowaniem metod chromatograficznych w zakresie związanym z produktami leczniczymi i API
  • prowadzeniem dokumentacji analitycznej zgodnej z GMP
  • transferem metod

Wymagania

Chętnie Cię zatrudnimy jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe chemiczne lub farmaceutyczne
  • posiadasz minimum 5 lat doświadczenie w technikach GC i/lub HPLC
  • znasz techniki opracowywania i przeprowadzania walidacji metod analitycznych
  • znasz zasady pracy zgodne z systemem GMP/GLP
  • biegle posługujesz się komputerem - pakiet MSOffice
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym czytanie norm
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku badań laboratoryjnych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do szkoleń w tym także e-learningowe
  • szeroki pakiet benefitów - pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport
  • premie uznaniowe