Kurier, dostawca: Glovo i inne aplikacje - praca od zaraz, cała PL

Radom
Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Bez fałszywej skromności - jesteśmy jedną z największych firm rozliczeniowych w PL obsługujących aplikacje przewozowe - takie, jak Glovo, Uber, Wolt. Nasz zespół to kilkanaście tysięcy kurierów i kierowców od Kołobrzegu, aż po Krupówki. W każdym większym mieście mamy biuro stacjonarne, ale jesteśmy dla Ciebie też dostępni na wielu kanałach online! Lubimy w win-win. Lubimy w otwarte karty. Lubimy internetowo, innowacyjnie i bez problemów. I zapraszamy Cię do siebie!

Obowiązki

  • Co robimy w pracy? Dowozimy :). Jedzenie lub zakupy
  • Widzimy kurs -> akceptujemy go -> udajemy się do lokalizacji wskazanej przez nawigację w aplikacji -> wykonujemy przewóz -> zapłata za kurs wpada na nasze konto -> akceptujemy kolejny kurs lub wylogowujemy się, aby zakończyć pracę
  • Szukamy ludzi, którzy chcą zarabiać na własnych warunkach, bez szefa i grafiku

Wymagania

  • Minimum 16 lat (jeśli masz poniżej 18 lat potrzebna będzie zgoda od opiekuna)
  • środek transportu: auto, skuter, rower
  • telefon z dostępem do internetu
  • kultura osobista
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym (dodatkowo)

Oferujemy

  • Przede wszystkim oferujemy satysfakcjonującą zapłatę za pracę o tym charakterze
  • Wypłaty realizujemy raz na tydzień/2 tygodnie - w zależności od aplikacji, którą wybierzesz
  • Możliwość pracy stałej lub dorywczej
  • Chcesz zarabiać jeszcze więcej? Jesteśmy za - mamy na to patenty, możesz pracować w 2-3 aplikacjach w 1 czasie!
  • Ważna jest dla Ciebie atmosfera i ludzie? Pracując w branży usługowej spotykasz się głównie z uprzejmością współpracowników i klientów :)
  • Masz jakieś pytania?
  • Zadzwoń do nas: 730 000 310.