Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kurier

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • dostawy towaru do Klientów firmy na terenie miasta i okolic
  • przygotowanie towarów pod zamówienie klienta
  • dostarczenie zamówionego towaru pod drzwi
  • pobieranie płatności gotówką lub terminalem płatniczym

Wymagania

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość topografii miasta i okolic
  • zaangażowanie, samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

Oferujemy:

  • oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznej i twórczej atmosferze
  • elastyczny grafik pracy