Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kurier

Obowiązki

Twoje zadania:

  • dostarczanie towaru do sklepów firmowych oraz do klientów
  • kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
  • dbanie o powierzone mienie
  • raportowanie pracy

Wymagania

Oczekujemy:

  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • doświadczenia w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5 tony
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie na cały etat
  • atrakcyne wynagrodzenie
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty MultiSport