Kucharz / Kucharka w Niemczech

Poczdam
Umowa o pracę3 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa07.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Praca od zaraz na niemiecka umowe o pracy na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow. PRACA OD ZARAZ (regularne zjazdy do Polski)! Niemiecki kompleks restauracyjno-konferencyjny z tradycyjna kuchnia niemiecka z okolic POTSDAM Niemcy poszukuje pracownikow na stanowisko: Kucharz Miejsce pracy: okolice POTSDAM Niemcy darmowa kwatera przez caly okres pracy, wyzywienie i udzial w napiwkach!

Obowiązki

  • gotowanie typowych niemieckich dan /niemiecka kuchnia.
  • restauracja, takze wesela, konferencje

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • doswiadczenia (min 1 rok)
  • doswiadczenia jako kucharz

Oferujemy

  • wynagrodzenie: od 2500-3100€ brutto podstawy na start (za min. 170 godz. pracy) i podwyzka po okresie probnym
  • 18-19€ /godz. na start. premie i dodatki
  • nadgodziny mozliwe i extra platne
  • dodatki za niedziele i swieta
  • niemieckie ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne oplacane przez pracodawce
  • zakwaterowanie darmowe, wyzywienie i udzial w napiwkach

Dodatkowe informacje

  • Prosze o zyciorys na:
  • bau.personal@interia.pl
  • (prosze z dopiskiem Kucharz Potsdam)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1