SANRUSEN

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SANRUSEN

Aleksandra
@lutek

Co się u Ciebie nie zgadzało z ustaleniami z SANRUSEN? 14.79€ jest? Mieszkanie masz zapewnione i opłacone? Czy nie?

Grabek

(usunięte przez administratora). Za pokoj trzeba placic 100€/tydzien i 3os. w pokoju.(usunięte przez administratora)

Kolo
@Grabek

Dajcie sobie spokój z tą firmą ma wszysrmstkie te same ogłoszenia a w rzeczywistości jest totalna kicha.. Kierowca autobusu z system 3na1 z Titz koło Kolonia to wielka ściema i oszustwo ten prywaciaz wykorzystuje Polaków na maksa kupuje same stare złomy i wciągu trzech tygodni nie macie przerwy goni jak psa.. Kradnie godziny i ma dwóch polskich kapusiów którzy robią wszystko żeby inni mieli gorzej. Pracowałem tam rok dlatego odradzam.. Problem z chorobowym i urlopem

To ja
 Rekomendacja
@Kolo

Ja tez tam pracowalem. Problem jest z chorobowym bo od razu zwolni kapusiow jest co nie miara pierwszy Koma ukrainiec z polskimi korzeniami podobno

byly Tirtey
@Kolo

sami polacy sobie robia zla atmosfere w firmie Tirtey w Titz i jeden na drugiego kapuje i donosi i dolki kopie...to tez z Sanrusen nie ma nic wspolnego, wiec dziwne te opinie. Ja pracowalem w Berlinie i praca jak praca. Nie ma perfekcyjnych pracodawcow iwszedzie trzeba robic

@Grabek

gdzie ma pan taka oferte za 100€ w pokoju i 3 osoby w pokoju? to chyba nie przez nas bylo to zalatwiane

@To ja

itz to Titz, a nie Sanrusen :) i jesli ktos bylby tutaj na tyle obiektywny, to po pierwsze usunalby ta opinie i podpial pod profil komunikacji miejskiej w Titz Tirtey, a nie uzywal mojej imienia czy nazwy firmy, bo nie mamy z tym nic wspolnego, ze ksiegowosc komunikacji miejskiej nie ogarnela na czas wszystkich dokumentow, i wyplaty byly niepelne, co zostanie w nastepnym miesiacu przez urzad skarbowy skorygowane! Problem osob wyjezdzajacych po raz pierwszy do niemiec polega na tym ze nie maja pojecia o klasach podatkowych Kl 6 potem 1 i potem wlasciwa 3 i wypisuja niepotrzebnie takie glupoty, zamiast cierpliwie poczekac na korekture z niemieckiego urzedu skarbowego i dzialania nowej ksiegowej! wiec troche trzeba pomyslec zanim cos takiego sie napisze i podczepic pod PROFIL PRACODAWCY Tirtey Titz ktory tego nie ogarnal!! wszystkie wpisy powinny byc na wlasciwym profilu firmy Titz a nie u mnie

Marcin
@Arek

Witajcie. Przepraszam, że wtrącę się w Waszą dyskusję ale potrzebuję dowiedzieć się, czy pracodawca ten jest godny polecenia dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały za granicą. Firma SANRUSEN ma dla takich osób specjalne oferty pracy?

Adek
@Arek

Dokładnie, Barany jada do Niemiec i im się wydaje ze jak w Polsce zarobiaja 3 tyś złotych to 3 tysiące ale Euro dostana w DE i Potem narzekają,a najwięcej narzekają kmioty z jakiegoś zadupia z Podkarpacia,czy Lubelszczyzny,i nie znające kompletnie języka,a myśla ze zawojują Niemcy i najlepiej najwyższą stawkę im dać w nagrodę.Klasy podatkowe to czarna magia,ja jestem w drugiej Pracy załatwianej przez Arka,i zamierzam pracować Tutaj ile się da,w kazdej Z tych prac to co pisał Arek zgadzało sie w 99 procentach, jakieś tam duperele głównie przez niedomówienie sie różniły.Ludzie jak chcecie jechać do DE to jedźcie a potem szukajcie sobię, przewoźnicy często pytają i namawiają sami by do nich przejść.Aha nigdzie w Niemczech jako furman na D nie zarobicie 2500 Euro netto na rękę za normę godzin,.Za mieszkanie Trzeba zapłacić choćby wschodnie Niemcy,to po opłaceniu zakwaterowania na III klasie podatkowej 1900-2000 tys Euro to maks

damian
@byly Tirtey

tez pracowałem

Edward
@damian

I co? Byłeś zadowolony z roboty? Opłacało się jechać? Powiesz jaką miałeś stawkę, bo interesują mnie zarobki.

@Edward

17.20€. zawsze opłaca się jechać . trzeba spróbować. najlepiej wysłać cv na jedną z ofert. powodzenia

Pracodawca

tak CV jak najbardziej wyslac! i jesli oferta jest nadal aktualna, to natychmiast odpowiadamy...chyba ze oferta pracy jest juz nieaktualna, to wtedy CV pozostanie bez odpowiedzi, bo za pozno kandydat sie zglosil

Tomeek86 Nowy wpis
@Adek

Każdy orze jak może ale bez przesady, mam rodzinę w Berlinie to wiem ile się zarabia mojego ojca siostrzeniec siedzi już wiele lat w Niemczech i mieszka w Berlinie, jak robisz u prywaciarza to nie dziwota, że potem inni narzekają jeszcze u jakiegoś pseudo Volksdeutsche. W BVG zarobki 1700 netto podstawy były jakieś 6-7lat temu. 2500 netto podstawy może nie ma, cudów nigdzie nie ma, ale przynajmniej masz grafik pracy i wiesz co robić. Wiele razy już myślałem o wyjeździe ale trochę mi się w życiu zmieniło, byłem w innym związku, ale obecną partnerkę poznałem 3 lata temu, żona jest lekarzem a ja trochę narzekam wiadomo, ale ogólnie nie mogę narzekać. Sytuacja polityczno gosp w kraju jest do (usunięte przez administratora) i gdy obecny rząd sobie przedłuży władzę to chyba trzeba będzie z tąd wyjechać

Administrator Nowy wpis

W SANRUSEN trwa rekrutacja na stanowisko Kierowca Autobusu. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Lemur Nowy wpis
@Administrator

???????????? Nie ma żadnych rozmów rekrutacyjnych. Masz d Klasse, dostajesz adres i jedziesz. Poradzisz sobie to dobrze, nie - to wrócisz. To nie Holandia, nikt nikogo za rączkę nie prowadzi. I jeszcze jedno. Mogę się mylić, ale bez choćby podstawowej znajomości języka będzie niedobrze. Ja jestem zadowolony, ale coś tam Dukan. Pozdrawiam wszystkich Furmanów. Powodzenia!!!

Lolomaniolo

Firma dużo (usunięte przez administratora) w ogłoszeniu,miało być 14,50€ na godzinę+ diety + grafik znany na miesiąc lub dwa do przodu, regularne zjazdy do domu co 6-8tygodni a okazała się lipa. O mieszkaniu nie wspomnę. Jest 13,99 bez diet grafik znany na tydzień tylko, zjazdy najlepiej wcale.

@Lolomaniolo

jest 13.99 na godz plus dodatek liniowy 0,65 co daje 14.66€ prosze lepiej czytac umowe a nie wypisywac brednie!! diety byly na flixbus a nie na miejskiej. pomieszal Pan ogloszenia

Marcin
@Lolomaniolo

Co jest nie tak z tym mieszkaniem?

Lolomaniolo Nowy wpis
@SANRUSEN

A co z dalszymi zarzutami np: z mieszkaniem, zjazdami do Polski i grafikiem znanym na miesiąc czy dwa jak to pięknie było w ogłoszeniu?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SANRUSEN?

kierowca autobusu w Niemczech
@Pytanie

Agencja posrednictwa sluzy wylacznie do tego, zeby zrobic pierwszy krok i wyjechac z Polski. Nie jestescie do niej przyspawani za zawsze. Bedac na miejscu trzeba szukac czegos lepszego , jesli warunki wam sie nie podobaja. Osobiscie tak zrobilem ale dzisiaj pracuje w innym miejscu. Jest podobnie jak z zakupem samochodu. Jesli opis nie odpowiada rzeczywistosci, to sie auta nie kupuje, a pracodawce zmienia. Macie wygörowane wymagania,

Michał
@kierowca autobusu w Niemczech

Zgadza się Agencja jest tylko po to by zrobić pierwszy krok ale nie można tego robić zamieszczając (usunięte przez administratora)informacje w ogłoszeniu. Ja jestem zawiedziony

betak445@gmail.com
@kierowca autobusu w Niemczech

Poniewaz opisać można w ofertach wszystkie super rzeczy gdzie później rzeczywistość jest inna…Wiem to z własnego doświadczenia,mogę porównać wiele rzeczy poniewaz przepracowałem 23 lata za granica Polski…Przedstawienie informacji robi dużo aby pozyskać pracownika !!! Nie łykajcie wszystkiego a jeżeli juz to w między czasie szukajcie coś innego…Postarajcie się nauczyć chociaż tego języka komunikatywnego i wówczas na własna rękę szukajcie coś innego.Zeby znaleźć dobra prace, nic wiele nie trzeba…Powodzenia

@betak445@gmail.com

dokładnie. Język to podstawa. jeśli pracodawca oferuje darmowy kurs, to trzeba z tego korzystać. zawsze po wdrożeniu i nauce podstaw niemieckiego można znaleźć sobie pracodawcę na własną rękę co tez nie jest łatwe, bo NIE MA 100% super pracodawców czy to w Niemczech, czy Austrii lub Szwajcarii. wszędzie jest nie do końca tak jak ci pracodawcy zachęcają na początk. powodzenia w szukaniu. my tylko możemy ze swej strony pomóc co tez nie zawsze wychodzi bo zleceniodawcy (niemieccy pracodawcy) też zmieniają warunki które przedstawiali na początku

Waldek
@betak445@gmail.com

Witam, możesz mi pomóc i dać kontakt do pracodawcy dobrego. waldek1972@onet.pl

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SANRUSEN? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy w SANRUSEN obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kierowca Autobusu umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 5 maja na GoWork.pl.

kierowca
Kandydat

O tygodnia próbuję się dodzwonić do Sanrusen i nic skrzynki pozapychane (usunięte przez administratora)do innych można się dodzwonić lub oddzwaniają sami .

@kierowca

604527332 i 4 inne numery tel. zawsze dostepne od pn do pt od 10 do 17.nie zostawiamy zadnych nieodebranych telefonow. zapraszamy serdecznie. kazdy znajdzie oferte dla siebie :)

Trier

Witam wszystkich poszukujących pracę , lub będących w trakcie załatwiania (usunięte przez administratora) Po pierwsze dzisiaj dokonałem wpisu na temat opinii tej firmy....... nie stety usunęli bardzo szybko powód? Oczywisty prawda zawsze boli. Polacy koledzy po fachu , trzymajcie się z dala od nich , nic się nie zgadza co do oferty która była i jest przedstawiona dla pracy w Trier . Firma do bani walą nas jak tylko mogą i się śmieją upierniczaja godziny płacą tylko podstawę ale oczywiście przy ich grafikach nie wyjdzie Ci nigdy powyżej 170 . Czyli jesteś miesiąc w miesiąc im winny godziny . (usunięte przez administratora)Oni myślą że znaleźli łosi do roboty a tu na odwrót wjechaliśmy bez problemu do Niemców i teraz jesteśmy w trakcie załatwiania pracy na własną rękę . A przewoźnicy sami zaczepiają Cię i pytają na jakich warunkach jesteś zatrudniony bo on dał by lepsze . Także Koledzy wybór należy do Was. Czy chcecie wjechać tylko i załapać się a potem szukać samemu to tak a jeżeli przez (usunięte przez administratora) Sanrusen Praca za granicą to brońcie się od nich ..... NIE POLECAM ????

@Trier

Trier to Trier, a nie Sanrusen :) i jesli ktos bylby tutaj na tyle obiektywny, to po pierwsze usunalby ta opinie i podpial pod profil komunikacji miejskiej w Trier, a nie uzywal mojej imienia czy nazwy firmy, bo nie mamy z tym nic wspolnego, ze komunikacja miejska nie ogarnela na czas wszystkich dokumentow, i wyplaty byly niepelne, co zostanie w nastepnym miesiacu przez urzad sskarbowy skorygowane! a pracowniczka tejze komunikacji miejskiej zostala zwolniona z pracy i teraz trzeba wszystko korygowac Problem osob wyjezdzajacych po raz pierwszy do niemiec polega na tym ze nie maja pojecia o klasach podatkowych Kl 6 potem 1 i potem wlasciwa 3 i wypisuja niepotrzebnie takie glupoty, zamiast cierpliwie poczekac na korekture z niemieckiego urzedu skarbowego i dzialania nowej ksiegowej! wiec troche trzeba pomyslec zanim cos takiego sie napisze i podczepic pod PROFIL PRACODAWCY ktory tego nie ogarnal!!

damian

pozdrawiam Arku

@damian

przestrzegam wszystkich przed firmami z okolic Trier: Schulingen Reisen lub Kirsch lub Josi Reisen. nie dajcie sie namowic aby tam pracowac. mowia co innego a potem robia co innego. ja tez z nimi mialem problemy

Patryk

Po pierwszym przepracowanym miesiącu zarobiłem 1800€ ,wypłaty są różne ze względu na ilość godzin i zalecenia firmy w stosunku do pracowników, w międzyczasie miałem też możliwość wzięcia zaliczki, grupą dojeżdżamy wynajętym autobusem do pracy za którego nie płacimy tak samo jest z hotelem po 3 miesięcznym okresie próbnym mają wejść już opłaty, w pierwszym miesiącu nie mieliśmy kuchni w związku z tym firma zagwarantowała nam lunchboxy ,po miesiącu zmieniliśmy motel, ogólnie wiadomo jak to jest ,czasem zdarzają się jakieś zawirowania w związku z organizacją, patologia jest eliminowana ,daje się każdemu drugą szansę jeśli ktoś nie potrafi się dostosować do przestrzegania jakichś tam zasad jest zwalniany, wydaję mi się że nie jest źle, firmę chwale i daje plusa.

Edward
@Patryk

To super że oceniasz na plus bo tez myślę o wyjeździe do pracy. Za zakwaterowanie płaci firma czy po prostu obcinają ci to z wynagrodzenia? Napiszesz ile to wychodzi?

driver
Kandydat

Proszę o opinię tych którzy jeżdżą w Koblencji na autobusach. Jaka jest rzeczywista wypłata, jak wygląda kurs Niemieckiego? Jakie mieszkanie? i jaka atmosfera? Pozdrawiam

@driver

stawka 17.20€ na godz. kurs byl na na miejscu, teraz online. pokoje jednoosobowe. wszystko w normie. Pozdrawiam

Czy w SANRUSEN zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy firma SANRUSEN kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@Pytanie

Tak więc jak pracowałem w Berlinie jako kierowca autobusu to było kilka kobiet które mówiły że zarabiały tak samo... Pozdrawiam.

Ted

Byłem w Berlinie jako Busfahrer w 2018 pół roku większość się zgadzało... minus to był długi dojazd... alle okay... Teraz szukam pracy jako kierowca autobusu w Dreźnie , Lipsku, albo Poczdam bliżej Katowic... Myślę że lepiej będzie w średnim mieście z dojazdem do domu. Może ktoś napisać jak tam jest aktualnie... dziękuję i pozdrawiam serdecznie...

@Ted

oferty nie moga sie zawsze w 100% zgadzac, bo my nie mamy wplywu pozniej na dzialania pracodawcow, czasami cos nagle zmieniaja, czasami ich ksiegowosc czegos nie ogarnia, ale to juz nie lezy w naszej gestii, czyli rekrutera ktory dostal zlecenie rekrutacyjne bezposrednio dla tej czy innej komunikacji miejskiej a kierowcy myla nas z pracodawcami, ktorymi nie jestesmy....powoli cos sie zaczyna krecic na rynku pracy, wiec moze cos sie znajdzie kolo Drezna. @Ted zadzwon. Nr tel do nas masz ;)

Gregor
@Ted

Rozmawiałem ostatnio z kierowcą niemieckim w Potsdam..Szukają na autobusy cały czas ..Do ręki jakies 1800..w porywach 2100 ..Mają jakiś system że są dni wolne ale nie pamiętam..

Ted

Byłem w Berlinie sześć miesięcy U hermana przez Sanrusen. Pan Arek okej wszystko zgodnie z planem. Na koniec nawet mnie chwalili że dobry prawnik, że mogę wrócić ale niestety podobno już nie istnieje Herman . teraz szukam w dreźnie albo chemnitz , ... Proszę napisać coś więcej o tej firmie w Chemnitz np. Ile kosztuje pokój 1 osobowy Jaki jest system pracy 5dni 2wolne, czy można jak w Berlinie 10 dni 4 wolne itp.?

Waldemar

Chcialbym opisac jaka przygoda przydazyla mi sie z firma Saurusen. Na poczatku przyjechalo nas z Polski kilku kierowcow na spotkanie. Okazalo sie ze stawka sie nie zgadza o okolo 1 euro na godzine mniej. Potem za dwa tygodnie wyjazd do pracy, na miejscu pracodawca dal nam do wypelnienia niemiecki test i spytal sie czy (usunięte przez administratora) zalatwil nam mieszkania. Mieszkan nie bylo, Pan (usunięte przez administratora)sie nie pojawil i odeslano nas do domu. Nie polecam.

Jaka atmosfera jest między działami w SANRUSEN?

Sylweriusz
Kandydat

Jestem pod wrażeniem tego co przeczytałem,ale jest dużo prawdy w tym co koledzy piszą.Przepracowałem 4 lata jako kierowca autobusu w Sommerdzie w firmie OPNV ,wiele bym mógł powiedzieć na temat Niemieckich pracodawców,(usunięte przez administratora) nigdy nie będziesz traktowany na równi z niemcem chociaż jesteś lepszym fachowcem.

Andrew

To co podaje w ofertach często odbiega od rzeczywistości. Niektóre informacje sa naciągane. Uważajcie na sanrusena. Między ofertami w internecie a umowami o pracę podpisywanymi na miejscu często sa rozbieżności.

Paweł
@Andrew

W czym dokładnie różnią się warunki przedstawione w ofercie od tych na miejscu? Napisz więcej szczegółów o takich sytuacjach.

@Paweł

Zakwaterowanie, godziny, a co za tym idzie pieniądze.

Czy można liczyć w SANRUSEN na prywatną opiekę medyczną?

bart
@Pytanie

(usunięte przez administratora)Polecam znalezc inna firme, tu niestety przy podpisaniu umowy zaczelo sie krecenie... Szkoda czasu. Pozdrawiam

andy
@Pytanie

servus. w DE prywatna opieka/ubezpieczenie zdrowotne jest tylko dla osob zarabiajacych ponadprzecietnie duzo. kwoty nie pamietam z glowy, ale tak na oko minimum 4tys euro NETTO. kierowca sie nie łapie.

@bart

Dokladnie.

Simon

Witam. Pracuje obecnie przez pana Arkadiusza w Berlinie na autobusie. Jest wszystko zgodnie z umową, praca mi się podoba. Fajne warunki, darmowe zakwaterowanie.

@Simon

nie wierzę! napisz co się zgadzało z tym co mówił???

Aleksandra

Przemek
@Simon

A co tzn. fajne warunki????

lutek

praca dla kierowcy autobusu w berlinie i innych miastach system 12/6 lub 3/1. firma z TITZ. (usunięte przez administratora)

Driver
@lutek

Możesz napisać coś więcej? Też mam zamiar się zatrudnić jako kierowca w systemie 12/6. Czekam właśnie na telefon. Daj znać gdzie pracujesz. Pozdrawiam

@Driver

(usunięte przez administratora). w jakiej miejscowosci szukasz pracy? w berlinie?

Darek
@lutek

(usunięte przez administratora) Sanrusen to Sanrusen. Ja pracuje w Poczdamie i wszystko jest OK! polecam

Zostaw merytoryczną opinię o SANRUSEN - Berlin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SANRUSEN?

Zobacz opinie na temat firmy SANRUSEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANRUSEN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SANRUSEN