SANRUSEN

Opinie o SANRUSEN

Filtruj opinie po kryteriach:

Simon
 Opinia

Witam. Pracuje obecnie przez pana Arkadiusza w Berlinie na autobusie. Jest wszystko zgodnie z umową, praca mi się podoba. Fajne warunki, darmowe zakwaterowanie.

Marta
 Opinia

@Xyz, wiesz coś może na temat firmy? Wysyłałeś/łaś swoją aplikację? Jeśli posiadasz jakieś informacje, podziel się nimi w wątku, z pewnością pomoże to innym forumowiczom. Czy znajdą się tu osoby pracujące dla tego pracodawcy?

Xyz
 Opinia

Czy ktoś załatwił sobie pracę przez tego Pana ? Ogłoszeń dużo a komentarzy żadnych ? A może są tu tacy co wysłali mu swoje dane osobowe a pracy brak

Marta
 Opinia

Są tu osoby pracujące dla firmy Arkadiusz Leszko Sanrusen Personalvermittlung? Widzę, że działają w Niemczech, czy pracownicy z Polski mogą liczyć na niemieckie umowy i równe traktowanie? Czy pracodawca oferuje zwrot kosztów dojazdów do pracy lub je organizuje?

Zostaw opinię o SANRUSEN - Berlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANRUSEN

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.