SANRUSEN

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SANRUSEN

Aleksandra
@lutek

Co się u Ciebie nie zgadzało z ustaleniami z SANRUSEN? 14.79€ jest? Mieszkanie masz zapewnione i opłacone? Czy nie?

Ted Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Byłem w Berlinie sześć miesięcy U hermana przez Sanrusen. Pan Arek okej wszystko zgodnie z planem. Na koniec nawet mnie chwalili że dobry prawnik, że mogę wrócić ale niestety podobno już nie istnieje Herman . teraz szukam w dreźnie albo chemnitz , ... Proszę napisać coś więcej o tej firmie w Chemnitz np. Ile kosztuje pokój 1 osobowy Jaki jest system pracy 5dni 2wolne, czy można jak w Berlinie 10 dni 4 wolne itp.?

Waldemar Nowy wpis

Chcialbym opisac jaka przygoda przydazyla mi sie z firma Saurusen. Na poczatku przyjechalo nas z Polski kilku kierowcow na spotkanie. Okazalo sie ze stawka sie nie zgadza o okolo 1 euro na godzine mniej. Potem za dwa tygodnie wyjazd do pracy, na miejscu pracodawca dal nam do wypelnienia niemiecki test i spytal sie czy (usunięte przez administratora) zalatwil nam mieszkania. Mieszkan nie bylo, Pan (usunięte przez administratora)sie nie pojawil i odeslano nas do domu. Nie polecam.

Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w SANRUSEN?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SANRUSEN?

kierowca autobusu w Niemczech
@Pytanie

Agencja posrednictwa sluzy wylacznie do tego, zeby zrobic pierwszy krok i wyjechac z Polski. Nie jestescie do niej przyspawani za zawsze. Bedac na miejscu trzeba szukac czegos lepszego , jesli warunki wam sie nie podobaja. Osobiscie tak zrobilem ale dzisiaj pracuje w innym miejscu. Jest podobnie jak z zakupem samochodu. Jesli opis nie odpowiada rzeczywistosci, to sie auta nie kupuje, a pracodawce zmienia. Macie wygörowane wymagania,

Ted

Byłem w Berlinie jako Busfahrer w 2018 pół roku większość się zgadzało... minus to był długi dojazd... alle okay... Teraz szukam pracy jako kierowca autobusu w Dreźnie , Lipsku, albo Poczdam bliżej Katowic... Myślę że lepiej będzie w średnim mieście z dojazdem do domu. Może ktoś napisać jak tam jest aktualnie... dziękuję i pozdrawiam serdecznie...

Pracodawca

@Ted

oferty nie moga sie zawsze w 100% zgadzac, bo my nie mamy wplywu pozniej na dzialania pracodawcow, czasami cos nagle zmieniaja, czasami ich ksiegowosc czegos nie ogarnia, ale to juz nie lezy w naszej gestii, czyli rekrutera ktory dostal zlecenie rekrutacyjne bezposrednio dla tej czy innej komunikacji miejskiej a kierowcy myla nas z pracodawcami, ktorymi nie jestesmy....powoli cos sie zaczyna krecic na rynku pracy, wiec moze cos sie znajdzie kolo Drezna. @Ted zadzwon. Nr tel do nas masz ;)

Gregor Nowy wpis
Klient
@Ted

Rozmawiałem ostatnio z kierowcą niemieckim w Potsdam..Szukają na autobusy cały czas ..Do ręki jakies 1800..w porywach 2100 ..Mają jakiś system że są dni wolne ale nie pamiętam..

Grabek

(usunięte przez administratora). Za pokoj trzeba placic 100€/tydzien i 3os. w pokoju.(usunięte przez administratora)

Kolo
@Grabek

Dajcie sobie spokój z tą firmą ma wszysrmstkie te same ogłoszenia a w rzeczywistości jest totalna kicha.. Kierowca autobusu z system 3na1 z Titz koło Kolonia to wielka ściema i oszustwo ten prywaciaz wykorzystuje Polaków na maksa kupuje same stare złomy i wciągu trzech tygodni nie macie przerwy goni jak psa.. Kradnie godziny i ma dwóch polskich kapusiów którzy robią wszystko żeby inni mieli gorzej. Pracowałem tam rok dlatego odradzam.. Problem z chorobowym i urlopem

To ja
 Rekomendacja
@Kolo

Ja tez tam pracowalem. Problem jest z chorobowym bo od razu zwolni kapusiow jest co nie miara pierwszy Koma ukrainiec z polskimi korzeniami podobno

byly Tirtey
@Kolo

sami polacy sobie robia zla atmosfere w firmie Tirtey w Titz i jeden na drugiego kapuje i donosi i dolki kopie...to tez z Sanrusen nie ma nic wspolnego, wiec dziwne te opinie. Ja pracowalem w Berlinie i praca jak praca. Nie ma perfekcyjnych pracodawcow iwszedzie trzeba robic

@Grabek

gdzie ma pan taka oferte za 100€ w pokoju i 3 osoby w pokoju? to chyba nie przez nas bylo to zalatwiane

@To ja

itz to Titz, a nie Sanrusen :) i jesli ktos bylby tutaj na tyle obiektywny, to po pierwsze usunalby ta opinie i podpial pod profil komunikacji miejskiej w Titz Tirtey, a nie uzywal mojej imienia czy nazwy firmy, bo nie mamy z tym nic wspolnego, ze ksiegowosc komunikacji miejskiej nie ogarnela na czas wszystkich dokumentow, i wyplaty byly niepelne, co zostanie w nastepnym miesiacu przez urzad skarbowy skorygowane! Problem osob wyjezdzajacych po raz pierwszy do niemiec polega na tym ze nie maja pojecia o klasach podatkowych Kl 6 potem 1 i potem wlasciwa 3 i wypisuja niepotrzebnie takie glupoty, zamiast cierpliwie poczekac na korekture z niemieckiego urzedu skarbowego i dzialania nowej ksiegowej! wiec troche trzeba pomyslec zanim cos takiego sie napisze i podczepic pod PROFIL PRACODAWCY Tirtey Titz ktory tego nie ogarnal!! wszystkie wpisy powinny byc na wlasciwym profilu firmy Titz a nie u mnie

Marcin
@Arek

Witajcie. Przepraszam, że wtrącę się w Waszą dyskusję ale potrzebuję dowiedzieć się, czy pracodawca ten jest godny polecenia dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały za granicą. Firma SANRUSEN ma dla takich osób specjalne oferty pracy?

Adek
@Arek

Dokładnie, Barany jada do Niemiec i im się wydaje ze jak w Polsce zarobiaja 3 tyś złotych to 3 tysiące ale Euro dostana w DE i Potem narzekają,a najwięcej narzekają kmioty z jakiegoś zadupia z Podkarpacia,czy Lubelszczyzny,i nie znające kompletnie języka,a myśla ze zawojują Niemcy i najlepiej najwyższą stawkę im dać w nagrodę.Klasy podatkowe to czarna magia,ja jestem w drugiej Pracy załatwianej przez Arka,i zamierzam pracować Tutaj ile się da,w kazdej Z tych prac to co pisał Arek zgadzało sie w 99 procentach, jakieś tam duperele głównie przez niedomówienie sie różniły.Ludzie jak chcecie jechać do DE to jedźcie a potem szukajcie sobię, przewoźnicy często pytają i namawiają sami by do nich przejść.Aha nigdzie w Niemczech jako furman na D nie zarobicie 2500 Euro netto na rękę za normę godzin,.Za mieszkanie Trzeba zapłacić choćby wschodnie Niemcy,to po opłaceniu zakwaterowania na III klasie podatkowej 1900-2000 tys Euro to maks

Sylweriusz
Kandydat

Jestem pod wrażeniem tego co przeczytałem,ale jest dużo prawdy w tym co koledzy piszą.Przepracowałem 4 lata jako kierowca autobusu w Sommerdzie w firmie OPNV ,wiele bym mógł powiedzieć na temat Niemieckich pracodawców,(usunięte przez administratora) nigdy nie będziesz traktowany na równi z niemcem chociaż jesteś lepszym fachowcem.

Trier

Witam wszystkich poszukujących pracę , lub będących w trakcie załatwiania (usunięte przez administratora) Po pierwsze dzisiaj dokonałem wpisu na temat opinii tej firmy....... nie stety usunęli bardzo szybko powód? Oczywisty prawda zawsze boli. Polacy koledzy po fachu , trzymajcie się z dala od nich , nic się nie zgadza co do oferty która była i jest przedstawiona dla pracy w Trier . Firma do bani walą nas jak tylko mogą i się śmieją upierniczaja godziny płacą tylko podstawę ale oczywiście przy ich grafikach nie wyjdzie Ci nigdy powyżej 170 . Czyli jesteś miesiąc w miesiąc im winny godziny . (usunięte przez administratora)Oni myślą że znaleźli łosi do roboty a tu na odwrót wjechaliśmy bez problemu do Niemców i teraz jesteśmy w trakcie załatwiania pracy na własną rękę . A przewoźnicy sami zaczepiają Cię i pytają na jakich warunkach jesteś zatrudniony bo on dał by lepsze . Także Koledzy wybór należy do Was. Czy chcecie wjechać tylko i załapać się a potem szukać samemu to tak a jeżeli przez (usunięte przez administratora) Sanrusen Praca za granicą to brońcie się od nich ..... NIE POLECAM ????

@Trier

Trier to Trier, a nie Sanrusen :) i jesli ktos bylby tutaj na tyle obiektywny, to po pierwsze usunalby ta opinie i podpial pod profil komunikacji miejskiej w Trier, a nie uzywal mojej imienia czy nazwy firmy, bo nie mamy z tym nic wspolnego, ze komunikacja miejska nie ogarnela na czas wszystkich dokumentow, i wyplaty byly niepelne, co zostanie w nastepnym miesiacu przez urzad sskarbowy skorygowane! a pracowniczka tejze komunikacji miejskiej zostala zwolniona z pracy i teraz trzeba wszystko korygowac Problem osob wyjezdzajacych po raz pierwszy do niemiec polega na tym ze nie maja pojecia o klasach podatkowych Kl 6 potem 1 i potem wlasciwa 3 i wypisuja niepotrzebnie takie glupoty, zamiast cierpliwie poczekac na korekture z niemieckiego urzedu skarbowego i dzialania nowej ksiegowej! wiec troche trzeba pomyslec zanim cos takiego sie napisze i podczepic pod PROFIL PRACODAWCY ktory tego nie ogarnal!!

Andrew

To co podaje w ofertach często odbiega od rzeczywistości. Niektóre informacje sa naciągane. Uważajcie na sanrusena. Między ofertami w internecie a umowami o pracę podpisywanymi na miejscu często sa rozbieżności.

Paweł
@Andrew

W czym dokładnie różnią się warunki przedstawione w ofercie od tych na miejscu? Napisz więcej szczegółów o takich sytuacjach.

@Paweł

Zakwaterowanie, godziny, a co za tym idzie pieniądze.

Czy można liczyć w SANRUSEN na prywatną opiekę medyczną?

bart
@Pytanie

(usunięte przez administratora)Polecam znalezc inna firme, tu niestety przy podpisaniu umowy zaczelo sie krecenie... Szkoda czasu. Pozdrawiam

andy
@Pytanie

servus. w DE prywatna opieka/ubezpieczenie zdrowotne jest tylko dla osob zarabiajacych ponadprzecietnie duzo. kwoty nie pamietam z glowy, ale tak na oko minimum 4tys euro NETTO. kierowca sie nie łapie.

@bart

Dokladnie.

Simon

Witam. Pracuje obecnie przez pana Arkadiusza w Berlinie na autobusie. Jest wszystko zgodnie z umową, praca mi się podoba. Fajne warunki, darmowe zakwaterowanie.

@Simon

nie wierzę! napisz co się zgadzało z tym co mówił???

Aleksandra

Przemek
@Simon

A co tzn. fajne warunki????

lutek

praca dla kierowcy autobusu w berlinie i innych miastach system 12/6 lub 3/1. firma z TITZ. (usunięte przez administratora)

Driver
@lutek

Możesz napisać coś więcej? Też mam zamiar się zatrudnić jako kierowca w systemie 12/6. Czekam właśnie na telefon. Daj znać gdzie pracujesz. Pozdrawiam

@Driver

(usunięte przez administratora). w jakiej miejscowosci szukasz pracy? w berlinie?

Darek
@lutek

(usunięte przez administratora) Sanrusen to Sanrusen. Ja pracuje w Poczdamie i wszystko jest OK! polecam

Waldek

Opinie sa rozbiezne : sam kazdy musi sobie ja na miejscu wyrobic. Ja pracuje od kilku miesiecy kolo Koloni mam System 3 na 1 i darmowa kwatere i 14 euro. pracowac wszedzie trzeba. nie znajdziecie w Niemczech pracodawcy gdzie wszystko sie zgadza na 100%. pozudrawiam. Waldek

Berg

Miałem załatwioną pracę przez tego Pana i powiem Wam szerze, że dać kontakt do firmy to Wam da, ale to co zastaniecie na miejscu, to odbiega od tego co było na rozmowach i na jego zapewnieniach. Ja osobiście dotarłem do firmy, którą mi "namierzył" pracuję w niej pól roku, ale jestem w trakcie szukania czegoś innego na własną rękę...... wypłata miała być na 1 grupie podatkowej ok. 2000 netto, a ja do tej pory zarabiam od 1650 do 1850 przy minimalnie 250 godzinach na miesiąc i sam nie wiem skąd takie kwoty bo biuro Ci nie wytłumaczy a z paska wynagrodzeń to zapomnij abyś się doczytał za co jest zapłacone.... Mieszkanie które było zorganizowane, to porażka...... lata 60/70 poprzedniego wieku, w kuchni smród, zimno w pokojach, a właścicielka na to: jak Ci zimno to ubierz sobie polar..... Jednym zdaniem...... jeśli chcecie się zahaczyć do pracy w Niemczech to ok, ale myślę że na własną rękę każdy z nas jest w stanie znaleźć lepszą pracę i bez łaski, gdzie "szanowny Pan" wiecznie nie odbiera telefonów.....

Rudi
@Berg

Niestety, ale wiele informacji, które są umieszczane w ofertach przez sanrusen nie ma się jak do rzeczywistości. Jeśli ktoś nie chce się niemile rozczarować na miejscu to odradzam.

Ludwik

Powiedzcie czy warunki mieszkaniowe na miejscu są w miarę przyzwoite?

Marta

@Xyz, wiesz coś może na temat firmy? Wysyłałeś/łaś swoją aplikację? Jeśli posiadasz jakieś informacje, podziel się nimi w wątku, z pewnością pomoże to innym forumowiczom. Czy znajdą się tu osoby pracujące dla tego pracodawcy?

Xyz

Czy ktoś załatwił sobie pracę przez tego Pana ? Ogłoszeń dużo a komentarzy żadnych ? A może są tu tacy co wysłali mu swoje dane osobowe a pracy brak

Marta

Są tu osoby pracujące dla firmy Arkadiusz Leszko Sanrusen Personalvermittlung? Widzę, że działają w Niemczech, czy pracownicy z Polski mogą liczyć na niemieckie umowy i równe traktowanie? Czy pracodawca oferuje zwrot kosztów dojazdów do pracy lub je organizuje?

Zostaw merytoryczną opinię o SANRUSEN - Berlin

SANRUSEN