SANRUSEN

Opinie o SANRUSEN

Karolka

Cześć, a no racja, rekrutują i no właśnie mojego męża zainteresowały nowe oferty pracy na kierowcę. Co to za gruszki na wierzbie, co się nie zgadza? Ponoć oferują wynagrodzenie brutto ok 2500 - 2600€ brutto na start, 25% dodatku za godziny nocne, trzynastkę i emeryturę firmową. No brzmi wszystko bardzo obiecująco. Coś się nie zgadza? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź :)

Rico
@Karolka

Ja pracowałem bezpośrednio dla deutsche post, fakt że nie mając na miejscu rodziny to pracowałem do ostatniej paczki na aucie nie liczyłem godzin ale wypłaty były naprawdę zadawalajce 3200 ja konto w płynąć potrafiło to zależy od ciebie ile masz czasu by móc poświęcić się swoje pracy lepiej by praca stała się pasją idą święta Bożego Narodzenia więc i pracy będzie dużo przy czym można naprawdę zarobić ...

@Rico

Czy biorąc pod uwagę te wspomniane święta będzie doliczany jeszcze jakiś dodatek płacowy? Te 3,2 tys to euro netto już, tak? Powiedz jeszcze jak ciężkie są te paczki? Czy kobiety też się zatrudniają? I czy to auto masz pod miejsce zakwaterowania czy musisz jednak oddać je do bazy?

witam, rekrutacja na ten rok praktycznie juz zakonczona. 10-20% kobiet. paczki max do 30Kg. zapraszymy od polowy stycznia 2024. praca bezposrednio dla DHL/Duetsche Post ze wszystkimi dodatkami , premiami i firmowym kontem emerytalnym. wszystkiego dobrego i do stycznia. Pozdrawiam.

@SANRUSEN

Witam, zauważyłem, że paczki maja wagę do 30 kg. Co w przypadku Pań? Są jakieś sprzęty pomocnicze tam na miejscu czy po prostu Panowie tez pracują i pomagają? Myślę, czy z dziewczyną się nie wybrać, więc wolę się upewnić. I czy jest tu może jedna z Pań, która już była i by opisała mniej więcej pracę?

Danx
@Rico

Jak dostać się do takiej pracy ?

witam, jesli zarabiaja do 3000-3200€ (jak ponizej w komentarzach) to chyba jest godna wyplata....wiec nie trzeba nic zawyzac...

Co dla kierowcy autobusu? Jakieś opinie itd.

prosze dzwonic na 604527332 oferty na autobusy blizej i dalej od granicy.stawki do 20€/ godz. w Szwajcarii ok 35€ . praca bezposrednio w niemieckich lub szwajcarskich firmach autobusowych. Pozdrawiam.Arek

Rico 48

Pracowałem dla deutsche post, po wyrobieniu sporej normy godzin na konto wpływało 3 tys euro ,pracy jest sporo ale fajna ,w sumie jako kurier nikt ci nie stoji nad głową ,pauzę robisz kiedy chcesz ja wpadłem do kebaba na pauzę zjadłam obiad i wracałem na mój becyrk ..polecam robota jest ok

@Rico 48

Ta pensja 3 tys. euro to jest kasa umówiona z pracodawcą?? To jest stała pensja za X godzin pracy czy w jest stawka godzinowa, która w sumie daje te 3 tys miesięcznie? Jak firma się rozlicza z kurierem? Bo jeszcze jest opcja kasy za ilość rozwiezionych paczek.

Maciek

A prawda jest taka, że Sanrusen nie ma prawa zatrudnienia pracowników. Branża -Sprzedaż detaliczna, nie ma nic wspólnego z HR. (usunięte przez administratora)

@Maciek

Sanrusen nie zatrudnia, i nigdy nikogo nie zatrudnil! to jest dzial rekrutacyjny DHL, Deutsche Bahn, Transdev czy innych firm, nie mylic z agencja pracy/tzw. Zeitarbeit. przygotowuje dokumenty, zakwaterowanie i CV a zatrudnienie i nadanie klas podatkowych czy niemieckiego ZUS czy niem. kasy chorych lezy zawsze po stronie pracodawcy niemieckiego. pomagamy im w tym aby jak najszybciej to ogarneli, mieli kwatere, czy polsko mowiace wsparcie....

Jest na naszej stronie internetowej i tam przez czat można sie z nami skontaktować i prześlemy co trzeba. Dzwonić na 004917623106254 i udzielę dalszych informacji i jeśli potrzeba pasujące miejsce pracy. Bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Pozdrawiam Arek ;)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SANRUSEN? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszek

Razem z kolegą, poprzez firmę Sanrusen, przyjechaliśmy cztery lata temu z Poznania do Bremy na autobusy. Wszystkich problemów kierowców nie znam, ale mogę spokojnie powiedzieć, że jak chcesz pracę, to Arek Ci znajdzie. I to, co napisze w ofercie, jest prawdą. Koleżanka pragnęła wyjechać - wysłałem ją do Arka; po 10 dniach wyjeżdżała. Minęły 3 lata, a ona ciągle siedzi w Koblenz. Oczywiście - na początku mój kolega też miał, przez 2 miesiące, problem z wypłatą. Ale to była wyłącznie wina firmy, w której pracujemy. Zamiast zapisać go do 1. grupy podatkowej, zapisano go go 6. Dlatego przez dwa miesiące dostawał około 50% wypłaty. Ale potem urząd skarbowy oddał nadpłatę i już było dobrze... Też wyzywał tę naszą firmę od złodziei, ale jakoś wytrzymał i jest do dzisiaj. Stąd rozumiem, co Arek pisze... Pozdrawiam Leszek

@Leszek

witam, dzięki za pozytywne słowa. ...niestety niekiedy zdarza się że po przyjeździe na miejsce niemiecki pracodawca coś zmieni, czy nie zdąży załatwić czegoś na czas...każdy wie jak działają urzędy, czy to w Polsce czy w Niemczech...Nie ma 100% pasującego pracodawcy i pracy, każdy o tym wie, zawsze staramy się aby była zapewniona kwatera na miejscu czy nauka niemieckiego czy pomoc polsko czy angielsko mówiącej osoby na miejscu, często też niemieckie firmy (po przyjeździe kierowców na miejsce) dziękują nam za współpracę chcąc potem samemu wszystko kierowcom załatwiać, nie zawsze im to wychodzi, więc wtedy można zmienić pracodawcę: ZAWSZE MAMY KILKANAŚCIE OFERT DO WYBORU, do zmiany, czy to w Niemczech czy w Austrii, może niedługo dojdzie też Szwajcaria, gdzie te zarobki są dwa razy większe i zawsze można spróbować zmienić i znaleźć to co komu pasuje, pozdrawiam. Arek

Maciek
@Leszek

Proszę nie pisać bzdury. Firma, która wysyła ludzi do pracy ma załatwić wszystko, ponieważ pracodawca nie obiecuje miejsca zamieszkania, to leży po stronie firmy. Informowanie też leży po stronie firmy, dot. klasy podatkowej - 6, bo brak meldunku.

Kierowca
@Leszek

Koblenz to jedna wielka porażka. Kto pisze brednie,że tam jest ok. Autobusy wożące ludzi w stanie agonalnym. Przeguby Mana z przebiegiem 1.5mlnkm,a solówki Iveco wiecznie z choinką błędów na zegarach i problemami z hamulcami, oświetleniem...itd.

Czy w SANRUSEN możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Rafał

Pojechałem na rusztowania do SKS-bau s.r.o. Przez Pana Arkadiusza Leszko , rozmawiałem z Paniami z biura . (usunięte przez administratora). Gdyby ktoś kiedyś miał pracować u P schäfer przy rozkładaniu rusztowań lepiej jechać gdzie kolwiek indziej pozdrawiam

Rafałł
@Rafał

(usunięte przez administratora) jechał do Frankfurtu wyjaśniać to z pracodawcą

OBSERWATOR
@Rafał

Włącznik

(usunięte przez administratora)Kurs języka pozostawia wiele do życzenia .

WARSZAWKA

Pamietajcie ,ze nigdy pracodawca nie bedzie dobry jak szuka kierowcow ,a zwlaszcza na autobusy . Firmy ,ktore sa stabilne ,wyplacalne nigdy nie szukaja ,nie obiecuja ,a mozesz sie dostac na zasadzie ktos cos komus za kogos .

@WARSZAWKA

To ja

Ja tez tam pracowalem. Problem jest z chorobowym bo od razu zwolni kapusiow jest co nie miara pierwszy Koma ukrainiec z polskimi korzeniami podobno

byly Tirtey

sami polacy sobie robia zla atmosfere w firmie Tirtey w Titz i jeden na drugiego kapuje i donosi i dolki kopie...to tez z Sanrusen nie ma nic wspolnego, wiec dziwne te opinie. Ja pracowalem w Berlinie i praca jak praca. Nie ma perfekcyjnych pracodawcow iwszedzie trzeba robic

Arek
@To ja

itz to Titz, a nie Sanrusen :) i jesli ktos bylby tutaj na tyle obiektywny, to po pierwsze usunalby ta opinie i podpial pod profil komunikacji miejskiej w Titz Tirtey, a nie uzywal mojej imienia czy nazwy firmy, bo nie mamy z tym nic wspolnego, ze ksiegowosc komunikacji miejskiej nie ogarnela na czas wszystkich dokumentow, i wyplaty byly niepelne, co zostanie w nastepnym miesiacu przez urzad skarbowy skorygowane! Problem osob wyjezdzajacych po raz pierwszy do niemiec polega na tym ze nie maja pojecia o klasach podatkowych Kl 6 potem 1 i potem wlasciwa 3 i wypisuja niepotrzebnie takie glupoty, zamiast cierpliwie poczekac na korekture z niemieckiego urzedu skarbowego i dzialania nowej ksiegowej! wiec troche trzeba pomyslec zanim cos takiego sie napisze i podczepic pod PROFIL PRACODAWCY Tirtey Titz ktory tego nie ogarnal!! wszystkie wpisy powinny byc na wlasciwym profilu firmy Titz a nie u mnie

@Arek

Witajcie. Przepraszam, że wtrącę się w Waszą dyskusję ale potrzebuję dowiedzieć się, czy pracodawca ten jest godny polecenia dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały za granicą. Firma SANRUSEN ma dla takich osób specjalne oferty pracy?

Adek
@Arek

Dokładnie, Barany jada do Niemiec i im się wydaje ze jak w Polsce zarobiaja 3 tyś złotych to 3 tysiące ale Euro dostana w DE i Potem narzekają,a najwięcej narzekają kmioty z jakiegoś zadupia z Podkarpacia,czy Lubelszczyzny,i nie znające kompletnie języka,a myśla ze zawojują Niemcy i najlepiej najwyższą stawkę im dać w nagrodę.Klasy podatkowe to czarna magia,ja jestem w drugiej Pracy załatwianej przez Arka,i zamierzam pracować Tutaj ile się da,w kazdej Z tych prac to co pisał Arek zgadzało sie w 99 procentach, jakieś tam duperele głównie przez niedomówienie sie różniły.Ludzie jak chcecie jechać do DE to jedźcie a potem szukajcie sobię, przewoźnicy często pytają i namawiają sami by do nich przejść.Aha nigdzie w Niemczech jako furman na D nie zarobicie 2500 Euro netto na rękę za normę godzin,.Za mieszkanie Trzeba zapłacić choćby wschodnie Niemcy,to po opłaceniu zakwaterowania na III klasie podatkowej 1900-2000 tys Euro to maks

Edward

I co? Byłeś zadowolony z roboty? Opłacało się jechać? Powiesz jaką miałeś stawkę, bo interesują mnie zarobki.

@Edward

17.20€. zawsze opłaca się jechać . trzeba spróbować. najlepiej wysłać cv na jedną z ofert. powodzenia

tak CV jak najbardziej wyslac! i jesli oferta jest nadal aktualna, to natychmiast odpowiadamy...chyba ze oferta pracy jest juz nieaktualna, to wtedy CV pozostanie bez odpowiedzi, bo za pozno kandydat sie zglosil

Tomeek86
@Adek

Każdy orze jak może ale bez przesady, mam rodzinę w Berlinie to wiem ile się zarabia mojego ojca siostrzeniec siedzi już wiele lat w Niemczech i mieszka w Berlinie, jak robisz u prywaciarza to nie dziwota, że potem inni narzekają jeszcze u jakiegoś pseudo Volksdeutsche. W BVG zarobki 1700 netto podstawy były jakieś 6-7lat temu. 2500 netto podstawy może nie ma, cudów nigdzie nie ma, ale przynajmniej masz grafik pracy i wiesz co robić. Wiele razy już myślałem o wyjeździe ale trochę mi się w życiu zmieniło, byłem w innym związku, ale obecną partnerkę poznałem 3 lata temu, żona jest lekarzem a ja trochę narzekam wiadomo, ale ogólnie nie mogę narzekać. Sytuacja polityczno gosp w kraju jest do (usunięte przez administratora) i gdy obecny rząd sobie przedłuży władzę to chyba trzeba będzie z tąd wyjechać

Wiesław

Potwierdzam. (usunięte przez administratora)

podwyzki planowane na koniec roku

Grzel

Uwaga na ofertę pracy Kierowca kat. C+E Drezno pojechałem z polecenia firmy rekrutującej Jober.pl w dn.19.04.2023 .Byłem na miejscu rozmawiałem z prezesem,(usunięte przez administratora).

@Grzel

jezdzi sie "Lodówka" więc po co dodatkowa lodówka:) Spanie jest zawsze dla 1 osoby

Grzel
@Grzel

Nie chodzi tylko o lodówkę ale wolałbym jedzenie mieć pod ręką jak jak dzieje się w normalnej ciężarówce, prawie się nie potwierdziło koszty które poniosłem nikogo nie obchodzą, trasy lokalne to dwudniowe z nocowaniem a aucie auto typu tandem niska kabina a 5 dniowe wyjazdy bez chociażby podgrzania sobie posiłku (usunięte przez administratora)

Janusz

Witam serdecznie, jestem zainteresowany ofertą pracy na stanowisku kuriera -kierowcy w Hamburgu,ale w żaden sposób nie mogę się dodzwonić,proszę o info na e-mail januszswiderek78@gmail.com,dziękuję i pozdrawiam

@Janusz

witam, rekrutacja na DHL ruszy dopiero w połowie marca. prosze wtedy o kontakt na 604527332

Edyta
@SANRUSEN

Oferta już ruszyła? Ile miejsc docelowo jest dostępnych? Jest dużo chętnych zazwyczaj i trudno jest się dostać?

Mariusz

Witam, czy jest możliwość zatrudnienia jako kurier rejon RÜDERSDORF na pół etatu lub 3/4

Jarek

Mam 56 lat pracowałeł jako komisjoner ipakowacz jakie mam szanse podjąć pracę w Berlinie w DHL nie znam Niemieckiego?

Edyta
@Jarek

Faktycznie wiek może tu odgrywać większą rolę? Dla firmy nie liczą się chęci do pracy? Co do znajomości języka czy na dzień dzisiejszy oferują jakieś kursy lub lekcje zdalne?

Krys

Witam , czy oferta pracy na kuriera DHL Berlin jest z zakwaterowaniem i czy można podjąć pracę " na dniach ". Proszę o podanie jakiegoś kontaktu w sprawie tej oferty.

witam, jak to w rekrutacji, telefony "grzeją się" cały dzień i trudno się dodzwonić, więc nic w tym dziwnego. podany jest alternatywny nr tel, na takie przypadki 604527332, lub adres mejlowy gdzie można podesłać swój nr tel, dopisać o którą ofertę chodzi i niezwłocznie oddzwonimy. zawsze pn-pt od 10-17. czekam na kontakt. pozdrawiam.Arek

Lupa

Pracował ktoś w hamburgu jako kurier DHL? Umowa rzeczywiście jest podpisywana z firma bezpośrednio? Jakie warunki mieszkaniowe?(usunięte przez administratora)

@Lupa

witam, tak DHL / Deutsche Post jest bezposrednim pracodawca. aktualna stawka 14.89€ / godz. zadnej (usunięte przez administratora) na miejscu nie ma :)

Honorata

A jaka ta umowa?

@Honorata

umowa bezposrednio z DHL / Deutsche Post. na pelny etat czyli 38.5 h

W SANRUSEN trwa rekrutacja na stanowisko Kierowca Autobusu. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Lemur

???????????? Nie ma żadnych rozmów rekrutacyjnych. Masz d Klasse, dostajesz adres i jedziesz. Poradzisz sobie to dobrze, nie - to wrócisz. To nie Holandia, nikt nikogo za rączkę nie prowadzi. I jeszcze jedno. Mogę się mylić, ale bez choćby podstawowej znajomości języka będzie niedobrze. Ja jestem zadowolony, ale coś tam Dukan. Pozdrawiam wszystkich Furmanów. Powodzenia!!!

Lolomaniolo

Firma dużo (usunięte przez administratora) w ogłoszeniu,miało być 14,50€ na godzinę+ diety + grafik znany na miesiąc lub dwa do przodu, regularne zjazdy do domu co 6-8tygodni a okazała się lipa. O mieszkaniu nie wspomnę. Jest 13,99 bez diet grafik znany na tydzień tylko, zjazdy najlepiej wcale.

@Lolomaniolo

jest 13.99 na godz plus dodatek liniowy 0,65 co daje 14.66€ prosze lepiej czytac umowe a nie wypisywac brednie!! diety byly na flixbus a nie na miejskiej. pomieszal Pan ogloszenia

@Lolomaniolo

Co jest nie tak z tym mieszkaniem?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SANRUSEN?

kierowca autobusu w Niemczech

Agencja posrednictwa sluzy wylacznie do tego, zeby zrobic pierwszy krok i wyjechac z Polski. Nie jestescie do niej przyspawani za zawsze. Bedac na miejscu trzeba szukac czegos lepszego , jesli warunki wam sie nie podobaja. Osobiscie tak zrobilem ale dzisiaj pracuje w innym miejscu. Jest podobnie jak z zakupem samochodu. Jesli opis nie odpowiada rzeczywistosci, to sie auta nie kupuje, a pracodawce zmienia. Macie wygörowane wymagania,

@kierowca autobusu w Niemczech

Zgadza się Agencja jest tylko po to by zrobić pierwszy krok ale nie można tego robić zamieszczając (usunięte przez administratora)informacje w ogłoszeniu. Ja jestem zawiedziony

betak445@gmail.com
@kierowca autobusu w Niemczech

Poniewaz opisać można w ofertach wszystkie super rzeczy gdzie później rzeczywistość jest inna…Wiem to z własnego doświadczenia,mogę porównać wiele rzeczy poniewaz przepracowałem 23 lata za granica Polski…Przedstawienie informacji robi dużo aby pozyskać pracownika !!! Nie łykajcie wszystkiego a jeżeli juz to w między czasie szukajcie coś innego…Postarajcie się nauczyć chociaż tego języka komunikatywnego i wówczas na własna rękę szukajcie coś innego.Zeby znaleźć dobra prace, nic wiele nie trzeba…Powodzenia

@betak445@gmail.com

dokładnie. Język to podstawa. jeśli pracodawca oferuje darmowy kurs, to trzeba z tego korzystać. zawsze po wdrożeniu i nauce podstaw niemieckiego można znaleźć sobie pracodawcę na własną rękę co tez nie jest łatwe, bo NIE MA 100% super pracodawców czy to w Niemczech, czy Austrii lub Szwajcarii. wszędzie jest nie do końca tak jak ci pracodawcy zachęcają na początk. powodzenia w szukaniu. my tylko możemy ze swej strony pomóc co tez nie zawsze wychodzi bo zleceniodawcy (niemieccy pracodawcy) też zmieniają warunki które przedstawiali na początku

Waldek
@betak445@gmail.com

Witam, możesz mi pomóc i dać kontakt do pracodawcy dobrego. waldek1972@onet.pl

Zostaw merytoryczną opinię o SANRUSEN - Berlin

• Jak się pracuje w SANRUSEN?

Zobacz opinie na temat firmy SANRUSEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANRUSEN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SANRUSEN