SANRUSEN

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SANRUSEN

WARSZAWKA
Inne

Pamietajcie ,ze nigdy pracodawca nie bedzie dobry jak szuka kierowcow ,a zwlaszcza na autobusy . Firmy ,ktore sa stabilne ,wyplacalne nigdy nie szukaja ,nie obiecuja ,a mozesz sie dostac na zasadzie ktos cos komus za kogos .

Gość
@WARSZAWKA

To ja
 Rekomendacja

Ja tez tam pracowalem. Problem jest z chorobowym bo od razu zwolni kapusiow jest co nie miara pierwszy Koma ukrainiec z polskimi korzeniami podobno

byly Tirtey

sami polacy sobie robia zla atmosfere w firmie Tirtey w Titz i jeden na drugiego kapuje i donosi i dolki kopie...to tez z Sanrusen nie ma nic wspolnego, wiec dziwne te opinie. Ja pracowalem w Berlinie i praca jak praca. Nie ma perfekcyjnych pracodawcow iwszedzie trzeba robic

Arek
@To ja

itz to Titz, a nie Sanrusen :) i jesli ktos bylby tutaj na tyle obiektywny, to po pierwsze usunalby ta opinie i podpial pod profil komunikacji miejskiej w Titz Tirtey, a nie uzywal mojej imienia czy nazwy firmy, bo nie mamy z tym nic wspolnego, ze ksiegowosc komunikacji miejskiej nie ogarnela na czas wszystkich dokumentow, i wyplaty byly niepelne, co zostanie w nastepnym miesiacu przez urzad skarbowy skorygowane! Problem osob wyjezdzajacych po raz pierwszy do niemiec polega na tym ze nie maja pojecia o klasach podatkowych Kl 6 potem 1 i potem wlasciwa 3 i wypisuja niepotrzebnie takie glupoty, zamiast cierpliwie poczekac na korekture z niemieckiego urzedu skarbowego i dzialania nowej ksiegowej! wiec troche trzeba pomyslec zanim cos takiego sie napisze i podczepic pod PROFIL PRACODAWCY Tirtey Titz ktory tego nie ogarnal!! wszystkie wpisy powinny byc na wlasciwym profilu firmy Titz a nie u mnie

Marcin
@Arek

Witajcie. Przepraszam, że wtrącę się w Waszą dyskusję ale potrzebuję dowiedzieć się, czy pracodawca ten jest godny polecenia dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały za granicą. Firma SANRUSEN ma dla takich osób specjalne oferty pracy?

Adek
@Arek

Dokładnie, Barany jada do Niemiec i im się wydaje ze jak w Polsce zarobiaja 3 tyś złotych to 3 tysiące ale Euro dostana w DE i Potem narzekają,a najwięcej narzekają kmioty z jakiegoś zadupia z Podkarpacia,czy Lubelszczyzny,i nie znające kompletnie języka,a myśla ze zawojują Niemcy i najlepiej najwyższą stawkę im dać w nagrodę.Klasy podatkowe to czarna magia,ja jestem w drugiej Pracy załatwianej przez Arka,i zamierzam pracować Tutaj ile się da,w kazdej Z tych prac to co pisał Arek zgadzało sie w 99 procentach, jakieś tam duperele głównie przez niedomówienie sie różniły.Ludzie jak chcecie jechać do DE to jedźcie a potem szukajcie sobię, przewoźnicy często pytają i namawiają sami by do nich przejść.Aha nigdzie w Niemczech jako furman na D nie zarobicie 2500 Euro netto na rękę za normę godzin,.Za mieszkanie Trzeba zapłacić choćby wschodnie Niemcy,to po opłaceniu zakwaterowania na III klasie podatkowej 1900-2000 tys Euro to maks

Edward
Inne

I co? Byłeś zadowolony z roboty? Opłacało się jechać? Powiesz jaką miałeś stawkę, bo interesują mnie zarobki.

@Edward

17.20€. zawsze opłaca się jechać . trzeba spróbować. najlepiej wysłać cv na jedną z ofert. powodzenia

Pracodawca

tak CV jak najbardziej wyslac! i jesli oferta jest nadal aktualna, to natychmiast odpowiadamy...chyba ze oferta pracy jest juz nieaktualna, to wtedy CV pozostanie bez odpowiedzi, bo za pozno kandydat sie zglosil

Tomeek86
@Adek

Każdy orze jak może ale bez przesady, mam rodzinę w Berlinie to wiem ile się zarabia mojego ojca siostrzeniec siedzi już wiele lat w Niemczech i mieszka w Berlinie, jak robisz u prywaciarza to nie dziwota, że potem inni narzekają jeszcze u jakiegoś pseudo Volksdeutsche. W BVG zarobki 1700 netto podstawy były jakieś 6-7lat temu. 2500 netto podstawy może nie ma, cudów nigdzie nie ma, ale przynajmniej masz grafik pracy i wiesz co robić. Wiele razy już myślałem o wyjeździe ale trochę mi się w życiu zmieniło, byłem w innym związku, ale obecną partnerkę poznałem 3 lata temu, żona jest lekarzem a ja trochę narzekam wiadomo, ale ogólnie nie mogę narzekać. Sytuacja polityczno gosp w kraju jest do (usunięte przez administratora) i gdy obecny rząd sobie przedłuży władzę to chyba trzeba będzie z tąd wyjechać

Wiesław

Potwierdzam. (usunięte przez administratora)

Pracodawca

podwyzki planowane na koniec roku

Grzel
Kandydat

Uwaga na ofertę pracy Kierowca kat. C+E Drezno pojechałem z polecenia firmy rekrutującej Jober.pl w dn.19.04.2023 .Byłem na miejscu rozmawiałem z prezesem,(usunięte przez administratora).

@Grzel

jezdzi sie "Lodówka" więc po co dodatkowa lodówka:) Spanie jest zawsze dla 1 osoby

Grzel
@Grzel

Nie chodzi tylko o lodówkę ale wolałbym jedzenie mieć pod ręką jak jak dzieje się w normalnej ciężarówce, prawie się nie potwierdziło koszty które poniosłem nikogo nie obchodzą, trasy lokalne to dwudniowe z nocowaniem a aucie auto typu tandem niska kabina a 5 dniowe wyjazdy bez chociażby podgrzania sobie posiłku (usunięte przez administratora)

Janusz
Kandydat

Witam serdecznie, jestem zainteresowany ofertą pracy na stanowisku kuriera -kierowcy w Hamburgu,ale w żaden sposób nie mogę się dodzwonić,proszę o info na e-mail januszswiderek78@gmail.com,dziękuję i pozdrawiam

@Janusz

witam, rekrutacja na DHL ruszy dopiero w połowie marca. prosze wtedy o kontakt na 604527332

Edyta
@SANRUSEN

Oferta już ruszyła? Ile miejsc docelowo jest dostępnych? Jest dużo chętnych zazwyczaj i trudno jest się dostać?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SANRUSEN? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Mariusz
Kandydat

Witam, czy jest możliwość zatrudnienia jako kurier rejon RÜDERSDORF na pół etatu lub 3/4

Jarek
Kandydat

Mam 56 lat pracowałeł jako komisjoner ipakowacz jakie mam szanse podjąć pracę w Berlinie w DHL nie znam Niemieckiego?

Edyta
@Jarek

Faktycznie wiek może tu odgrywać większą rolę? Dla firmy nie liczą się chęci do pracy? Co do znajomości języka czy na dzień dzisiejszy oferują jakieś kursy lub lekcje zdalne?

Krys
Kandydat

Witam , czy oferta pracy na kuriera DHL Berlin jest z zakwaterowaniem i czy można podjąć pracę " na dniach ". Proszę o podanie jakiegoś kontaktu w sprawie tej oferty.

Pracodawca

witam, jak to w rekrutacji, telefony "grzeją się" cały dzień i trudno się dodzwonić, więc nic w tym dziwnego. podany jest alternatywny nr tel, na takie przypadki 604527332, lub adres mejlowy gdzie można podesłać swój nr tel, dopisać o którą ofertę chodzi i niezwłocznie oddzwonimy. zawsze pn-pt od 10-17. czekam na kontakt. pozdrawiam.Arek

Lupa
Kandydat

Pracował ktoś w hamburgu jako kurier DHL? Umowa rzeczywiście jest podpisywana z firma bezpośrednio? Jakie warunki mieszkaniowe?(usunięte przez administratora)

@Lupa

witam, tak DHL / Deutsche Post jest bezposrednim pracodawca. aktualna stawka 14.89€ / godz. zadnej (usunięte przez administratora) na miejscu nie ma :)

Honorata
@SANRUSEN

A jaka ta umowa?

@Honorata

umowa bezposrednio z DHL / Deutsche Post. na pelny etat czyli 38.5 h

W SANRUSEN trwa rekrutacja na stanowisko Kierowca Autobusu. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Lemur
@Administrator

???????????? Nie ma żadnych rozmów rekrutacyjnych. Masz d Klasse, dostajesz adres i jedziesz. Poradzisz sobie to dobrze, nie - to wrócisz. To nie Holandia, nikt nikogo za rączkę nie prowadzi. I jeszcze jedno. Mogę się mylić, ale bez choćby podstawowej znajomości języka będzie niedobrze. Ja jestem zadowolony, ale coś tam Dukan. Pozdrawiam wszystkich Furmanów. Powodzenia!!!

Lolomaniolo

Firma dużo (usunięte przez administratora) w ogłoszeniu,miało być 14,50€ na godzinę+ diety + grafik znany na miesiąc lub dwa do przodu, regularne zjazdy do domu co 6-8tygodni a okazała się lipa. O mieszkaniu nie wspomnę. Jest 13,99 bez diet grafik znany na tydzień tylko, zjazdy najlepiej wcale.

@Lolomaniolo

jest 13.99 na godz plus dodatek liniowy 0,65 co daje 14.66€ prosze lepiej czytac umowe a nie wypisywac brednie!! diety byly na flixbus a nie na miejskiej. pomieszal Pan ogloszenia

Marcin
@Lolomaniolo

Co jest nie tak z tym mieszkaniem?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SANRUSEN?

kierowca autobusu w Niemczech
@Pytanie

Agencja posrednictwa sluzy wylacznie do tego, zeby zrobic pierwszy krok i wyjechac z Polski. Nie jestescie do niej przyspawani za zawsze. Bedac na miejscu trzeba szukac czegos lepszego , jesli warunki wam sie nie podobaja. Osobiscie tak zrobilem ale dzisiaj pracuje w innym miejscu. Jest podobnie jak z zakupem samochodu. Jesli opis nie odpowiada rzeczywistosci, to sie auta nie kupuje, a pracodawce zmienia. Macie wygörowane wymagania,

Michał
@kierowca autobusu w Niemczech

Zgadza się Agencja jest tylko po to by zrobić pierwszy krok ale nie można tego robić zamieszczając (usunięte przez administratora)informacje w ogłoszeniu. Ja jestem zawiedziony

betak445@gmail.com
@kierowca autobusu w Niemczech

Poniewaz opisać można w ofertach wszystkie super rzeczy gdzie później rzeczywistość jest inna…Wiem to z własnego doświadczenia,mogę porównać wiele rzeczy poniewaz przepracowałem 23 lata za granica Polski…Przedstawienie informacji robi dużo aby pozyskać pracownika !!! Nie łykajcie wszystkiego a jeżeli juz to w między czasie szukajcie coś innego…Postarajcie się nauczyć chociaż tego języka komunikatywnego i wówczas na własna rękę szukajcie coś innego.Zeby znaleźć dobra prace, nic wiele nie trzeba…Powodzenia

@betak445@gmail.com

dokładnie. Język to podstawa. jeśli pracodawca oferuje darmowy kurs, to trzeba z tego korzystać. zawsze po wdrożeniu i nauce podstaw niemieckiego można znaleźć sobie pracodawcę na własną rękę co tez nie jest łatwe, bo NIE MA 100% super pracodawców czy to w Niemczech, czy Austrii lub Szwajcarii. wszędzie jest nie do końca tak jak ci pracodawcy zachęcają na początk. powodzenia w szukaniu. my tylko możemy ze swej strony pomóc co tez nie zawsze wychodzi bo zleceniodawcy (niemieccy pracodawcy) też zmieniają warunki które przedstawiali na początku

Waldek
@betak445@gmail.com

Witam, możesz mi pomóc i dać kontakt do pracodawcy dobrego. waldek1972@onet.pl

Pracodawca

604527332 i 4 inne numery tel. zawsze dostepne od pn do pt od 10 do 17.nie zostawiamy zadnych nieodebranych telefonow. zapraszamy serdecznie. kazdy znajdzie oferte dla siebie :)

damian

pozdrawiam Arku

@damian

przestrzegam wszystkich przed firmami z okolic Trier: Schulingen Reisen lub Kirsch lub Josi Reisen. nie dajcie sie namowic aby tam pracowac. mowia co innego a potem robia co innego. ja tez z nimi mialem problemy

Patryk

Po pierwszym przepracowanym miesiącu zarobiłem 1800€ ,wypłaty są różne ze względu na ilość godzin i zalecenia firmy w stosunku do pracowników, w międzyczasie miałem też możliwość wzięcia zaliczki, grupą dojeżdżamy wynajętym autobusem do pracy za którego nie płacimy tak samo jest z hotelem po 3 miesięcznym okresie próbnym mają wejść już opłaty, w pierwszym miesiącu nie mieliśmy kuchni w związku z tym firma zagwarantowała nam lunchboxy ,po miesiącu zmieniliśmy motel, ogólnie wiadomo jak to jest ,czasem zdarzają się jakieś zawirowania w związku z organizacją, patologia jest eliminowana ,daje się każdemu drugą szansę jeśli ktoś nie potrafi się dostosować do przestrzegania jakichś tam zasad jest zwalniany, wydaję mi się że nie jest źle, firmę chwale i daje plusa.

Edward
@Patryk

To super że oceniasz na plus bo tez myślę o wyjeździe do pracy. Za zakwaterowanie płaci firma czy po prostu obcinają ci to z wynagrodzenia? Napiszesz ile to wychodzi?

driver
Kandydat

Proszę o opinię tych którzy jeżdżą w Koblencji na autobusach. Jaka jest rzeczywista wypłata, jak wygląda kurs Niemieckiego? Jakie mieszkanie? i jaka atmosfera? Pozdrawiam

@driver

stawka 17.20€ na godz. kurs byl na na miejscu, teraz online. pokoje jednoosobowe. wszystko w normie. Pozdrawiam

Czy firma SANRUSEN kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@Pytanie

Tak więc jak pracowałem w Berlinie jako kierowca autobusu to było kilka kobiet które mówiły że zarabiały tak samo... Pozdrawiam.

Ted

Byłem w Berlinie jako Busfahrer w 2018 pół roku większość się zgadzało... minus to był długi dojazd... alle okay... Teraz szukam pracy jako kierowca autobusu w Dreźnie , Lipsku, albo Poczdam bliżej Katowic... Myślę że lepiej będzie w średnim mieście z dojazdem do domu. Może ktoś napisać jak tam jest aktualnie... dziękuję i pozdrawiam serdecznie...

@Ted

oferty nie moga sie zawsze w 100% zgadzac, bo my nie mamy wplywu pozniej na dzialania pracodawcow, czasami cos nagle zmieniaja, czasami ich ksiegowosc czegos nie ogarnia, ale to juz nie lezy w naszej gestii, czyli rekrutera ktory dostal zlecenie rekrutacyjne bezposrednio dla tej czy innej komunikacji miejskiej a kierowcy myla nas z pracodawcami, ktorymi nie jestesmy....powoli cos sie zaczyna krecic na rynku pracy, wiec moze cos sie znajdzie kolo Drezna. @Ted zadzwon. Nr tel do nas masz ;)

Gregor
@Ted

Rozmawiałem ostatnio z kierowcą niemieckim w Potsdam..Szukają na autobusy cały czas ..Do ręki jakies 1800..w porywach 2100 ..Mają jakiś system że są dni wolne ale nie pamiętam..

Ted

Byłem w Berlinie sześć miesięcy U hermana przez Sanrusen. Pan Arek okej wszystko zgodnie z planem. Na koniec nawet mnie chwalili że dobry prawnik, że mogę wrócić ale niestety podobno już nie istnieje Herman . teraz szukam w dreźnie albo chemnitz , ... Proszę napisać coś więcej o tej firmie w Chemnitz np. Ile kosztuje pokój 1 osobowy Jaki jest system pracy 5dni 2wolne, czy można jak w Berlinie 10 dni 4 wolne itp.?

Waldemar

Chcialbym opisac jaka przygoda przydazyla mi sie z firma Saurusen. Na poczatku przyjechalo nas z Polski kilku kierowcow na spotkanie. Okazalo sie ze stawka sie nie zgadza o okolo 1 euro na godzine mniej. Potem za dwa tygodnie wyjazd do pracy, na miejscu pracodawca dal nam do wypelnienia niemiecki test i spytal sie czy (usunięte przez administratora) zalatwil nam mieszkania. Mieszkan nie bylo, Pan (usunięte przez administratora)sie nie pojawil i odeslano nas do domu. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o SANRUSEN - Berlin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SANRUSEN?

Zobacz opinie na temat firmy SANRUSEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANRUSEN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SANRUSEN
Przejdź do nowych opinii