W celu bezpośredniego zatrudnienia na stanowisko kucharza  w niewielkim hotelu-restauracji przeprowadzamy rekrutację dla naszego niemieckiego klienta w okolicach Koblencji.

Kucharz / Kucharka
Koblencja

Obowiązki

  • przygotowanie potraw w restauracji kuchni niemieckiej i europejskiej

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza

Oferujemy

  • praca na czas nieokreślony od 20.04.18, na cały etat
  • wynagrodzenie 11,50€ Brutto/h (rowniez do uzgodnienia)
  • praca od Pon.-Niedz.14:00-21:00, Sob., Niedz.12:00-21:00
  • praca 5 dni w tygodniu, 169 godz. w miesiącu
  • nadgodziny do wypłaty
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • zakwaterowania gratis
  • wyżywienie zapewnia pracodawca gratis

Prosimy o kontakt:
+49 36844 309545
www.praca.click

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Koblencja

Quickjobs.de