Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quickjobs.de w Rohr / thür

Rafi
Klient

W ogłoszeniach stawki zawyzone w celu przyciągnięcia kandydatów. Rzeczywistość zupełnie inna

Zainteresowany

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze na forum. Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi.

Rafi

@Rafi

W ofertach pracy informujemy kandydatow o stawce, jednak nie sprawdzamy kwalifikacji danej osoby. Dlatego moze sie zdarzyc, ze pracodawca na poczatek zaoferuje nizsza stawke.

@Rafi

Masz 100 racji Ja bylem w Belgii przez agencje Axintor Interim Masakra Koordynatorzy nie wywiazywali sie z obowiazków chcialem dfzien wolnego na zalatwienie meldunku zglosic koordynatorowi no bo komu innemu Do szefa nie mialem nr i nie poszedlem do pracy (usunięte przez administratora)

@Quickjobs.de

Stawki powinny byc jasno okreslone Czlowiek jedzie specjalnie a sie okazuje inaczej Trzeba czytac papiery ten drobny druczek na ostatniej stronie

@Rafi

Rafi Jesli masz jakas agencje sprawdzoną daj znac na poczte piotrnajdzi@gmail.com Pozdrawiam

Porażka Nowy wpis
@max

Dobra rada. Nie podejmować pracy ani nie przyjeżdżać jak nie podpiszecie umowy, gdzie będzie wyraźnie podane ile jest na godzinę.

Ana Nowy wpis
@Rafi

Napisz prawdziwe informacje o firmie

Renata Nowy wpis
Klient

Praca w seniorencheimach po 15dni i 15 wolne,czy ktoś tam pracował przez quickjobs.de (okolice Rosencheim i Rosenberg),zarobki po około 1450 euro netto+wyżywienie i zakwaterowanie.

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Quickjobs.de?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Quickjobs.de? 12 września na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Lakiernik. Ktoś z Was aplikował?

@Pytanie

Oferta pracy jest dla pomocnika lakiernika. Proponowana stawka 13,- €/h Brutto.

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Rzeźnik Wykrawacz w Niemczech-bez znajomości języka oferowane przez firmę Quickjobs.de? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Czy Quickjobs.de zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Witam, niestety nie slyszlam o takiej mozliwosci proponowanej przez niemieckich pracodawcow, jednak zawsze mozna sie dogadac.

Zainteresowany

papa mobile
@Zainteresowany

ja pracowalemz innej agencji te posrednicy jada tym samym obiecuje ze 1599e na reke jak pojedziedz ze 100e w kieszeni to zostajesz i po miesiacu mas na koncie 1280e na zycie wydasz ok 300e no to 1000ci zostanie niema rewelacji ja w bylym nrd to 6 polskich wyplat zarabialem a teraz kicha poracowale 4 miechy i zona chlopie do dommmmmu zjazd no troche zostalo bo ona tu w kraju pracowala bo jak by w chacie siedziala to oplaty ja tam a ona tu to na zerooooooooooooooooo wiec zachod to odpada lepiej cos tu znalezc i we dwoje razeem cos zostani a i pokusy sa wieksze na kazdym kroku rozwalisz se rodzine nie polecam bezdomnosc czeka 2 sprawa fryce obcieli emeryki dla polakow bylo 360e po 5latach a zrobili 220e po 10 latach przepracowanych i to pod warunkiem ze masz wyrobione laltaw polsce

papa mobile
@papa mobile

dodam ja jechale z raciborza a okazalo sie na miejscu ja zacechalem agencja niemiecka ammer taufkirchen vils weldenstrasse 20 tam jest polak mateusz szef walter polaczek sie boi fryca to co on powie jest swiete ni powiem hotel swietny super mieszkania do pracy samochody dojezdzalem ok 30km placa troche za mala mogla byc wieksza i norma godzin 152 chciaz 200 w miesiacu i ze 2000e na reke ale 12 netto do reki za malo no zjechalem bo dojaz dp polski 90e i powrot to samo to odlozylem 820e miesiecznie to zostalo mi w domu czyste pieniadze ale nikt tam na wczasy nie pojechal tylko zarobic no tak 1500 e jak by zostalo to zadowolony czlowiek by byl i rozlaka

@Zainteresowany

Witam, niestety nie dysponujemy na tyle duzo czasem aby odpowiadac regolarnie na forum ale pytania mozna kierowac na adres E-mail: jowita@quickjobs.de chetnie rowieje watpliwosci . Pozdrawiam

AREK
@papa mobile

co to za belkot?

Maciek

A gdzie wysylac cv ??

Firma Quickjobs.de
@Maciek

Witam, Dziekuje za kontakt. CV prosze wyslac na info@quickjobs.de Tel. +49 36844 309545

Kasia

A jakie macie teraz wolne stanowiska?

@Kasia

Witam, Obecnie poszukujemy: - rzeznikow - ubojowcow - kurierow - lakiernika przemyslowego - pracownikow budowlanych - opiekunki do domow prywatnych Zapraszam do kontaktu.

ika

to (usunięte przez administratora) nie dajcie sie koordynator puzniej powie jestescie dorosli radcie sobie sami

Adam

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

@Adam

Witam Pana, tak obecnie przeprowadzamy wiele rekrutacji. Prosze o kontakt mailowy na: info@praca.click Przeslemy Panu nasze oferty pracy. Pozdrawiam.

Quickjobs
 Rekomendacja

Witam, tego komentarza nie rozumiem.Prosze o wyjsnienie.

ika
@Quickjobs

to ogloszenie wielkie (usunięte przez administratora)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Quickjobs.de? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Quick jobs
 Rekomendacja
@Pytanie

Witam, W zaleznosci od zyczenia pracodawcy, sa przewaznie dwa etapy rekrutacyjne.

Ursus

Uważajcie na Firmę TAB ingenieure gmbh ponieważ nie wypłacają pieniądz ludzi za pracę

Quickjobs.de wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Pracownik Gospodarczy.

QuickJobs.de
@Pytanie

Witam, Niestety ta oferta pracy nie jest juz aktualna.

Ja

Uważajcie, bo czytałem wiele nieciekawych opinii natematr tej firmy. Wiele obiecują i na tym się kończy.

@Ja

Chetnie poznamy te opinie. Pozdrawiam

Łuki

@DONTASK a agencja nie pomogła w odzyskaniu kasy w żaden sposób?

@Łuki

Zadaniem firmy Quickjobs.de jest zrekrutowanie pracodnikow wedlug oczekiwan pracodawcy. Oferujemy zatrudnienie bezposrednio u zagranicznego pracodawcy.

DONTASK

Nie polecam, pracodawca do którego mnie skierowali nie wypłacił mi około 800euro. Zero pomocy ze strony agencji.

@DONTASK

Firma Quickjobs.de oferuje zatrudnienie bezposrednio u zagranicznego pracodawcy. Dlatego nie jestesmy upowaznieni do dochodzenia racji zwiazanych platnosciami. Oferty ktore przedstawiamy pochodza bezposrednio od pracodawcow.

Nina

Agencja ma bardzo dobrą opinię a to, że ktoś nie dopytał dokładnie ni jest winą firmy!

JAK

pytanie do tych co wiedzą ile wynosi podatek czyli jak podaja zarobek 2 tys euro brutto to ile netto wychodzi w nIEMCZECH I hOLANDII?

Agata
@JAK

Pytałeś o powyższą kwestię już pewien czas temu. Żywię jednak nadzieję, że nadal czasami zaglądasz na to forum i pod wpływem naszych postów, ktoś zechce udzielić Ci odpowiedzi. A może już przez ten czas postanowiłeś aplikować do Quickjobs.de, a nawet rozpocząć tam pracę? Bardzo proszę, żebyś opisał nam swoje aktualne położenie. Zachęcam Cię do tego!

Piotr

Witaj nie oplaca sie wychodzi okolo 6000 na nasze

Piotr

Witaj nie oplaca sie wychodzi okolo 6000 na nasze

anonymous

Czy znajdzie się praca dla piekarza z wieloletnim doświadczeniem niestety bez języka?

Tom76
@anonymous

Siema nikt tobie pewnie nie odpisał ja też piekarz z doświadczeniem jestem i szukam pracy ale same lipne ogłoszenia i daleko

Agata
@Tom76

Szukałam na Wasze pytania informacji, niestety nie ma na ten temat wzmianki w internecie. Pozostaje tylko czekać, aż ktoś z użytkowników portalu GoWork wejdzie na ten wątek i odpowie. Inna opcja jaka również wydaje się rozsądna to wypełnienie formularza kontaktowego do firmy Quickjobs.de z zapytaniem o możliwość pracy jako piekarz bez znajomości języka. Zapytania możecie kierować pod tym adresem mailowym - info@praca.click

Stach

Niezadowoleni pewni są ludzie z dwoma lewymi do pracy rękoma?

Patryk93
@Stach

Akurat nie zgadzam się z pana opinia , W firmie pracuje się po 12-14 godzin, a wynagrodzenie zaniżone , Czasami nawet ten który jest pracowity i praciuje ponad swoje siły zostaje oszukany .

Zostaw merytoryczną opinię o Quickjobs.de - Rohr / thür

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Quickjobs.de?

Zobacz opinie na temat firmy Quickjobs.de tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Quickjobs.de?

Liczba opinii klientów firmy Quickjobs.de, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.