Kucharz a la carte - bardzo blisko polskiej granicy

Drezno
Umowa o pracę4 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Twoje zadania

  • praca w systemie a la carte na wszystkich stanowiskach od zimnej kuchni po grill
  • Mise en Place
  • utrzymywanie wysokiego standardu wydawanych dań

Wymagamy

  • wykształcenie zawodowe jako kucharz
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • min. dwuletnie doświadczenie w systemie a la carte
  • samochód na dojazdy do pracy (zakwaterowanie znajduje się 2 km od hotelu)

Oferujemy

  • stałą umowę o pracę (na dłuższy czas lub na czas nieokreślony)
  • Wdrożenie do pracy przez naszych doświadczonych kucharzy
  • Elastyczny czas pracy, zmiana max. do 21:30
  • stawkę 21,00 € brutto/godz
  • ok. 4000,00 €/miesiąc przy 190 godzinach pracy • tzw. “trzynastkę” - 13. miesięczne wynagrodzenie na koniec roku
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • elastyczny grafik, do uzgodnienia np. w systemie: 5 dni pracy -> 2 dni wolnego, 6-10 dni pracy -> 3-4 dni wolnego
  • bezpłatne posiłki i napoje podczas pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie (własne mieszkanie: apartament z salonem, sypialnią, kuchnią, łazienką i przedpokojem, które znajduje się w cichej okolicy)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1