Umowa o pracę2 700-3 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Obowiązki

  • praca w systemie a la carte na wszystkich stanowiskach od zimnej kuchni po grill
  • Mise en Place
  • utrzymywanie wysokiego standardu wydawanych dań

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe jako kucharz
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • min. dwuletnie doświadczenie w systemie a la carte

Oferujemy

  • stałą umowę o pracę (na dłuższy czas lub na czas nieokreślony)
  • Wdrożenie do pracy przez naszych doświadczonych kucharzy
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny grafik, do uzgodnienia np. w systemie: 5 dni pracy -> 2 dni wolnego, 6-10 dni pracy -> 3-4 dni wolnego

Benefity

Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Owoce
Napoje