Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kucharz

Obowiązki

Obowiązki:

  • Wyśmienita obsługę naszych Gości
  • Szacunek do standardów jakości
  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Przygotowywanie dań z menu

Wymagania

Wymagamy:

  • Gotowość do nauki i nowych wyzwań
  • Otwartość i komunikatywność
  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Wykształcenie gastronomiczne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy dopasowany do Ciebie
  • Możliwość rozwoju na okrągło dzięki wygodnej dla Ciebie ścieżce kariery
  • Inspirujące szkolenie, by zapewnić Ci dobry start
  • Karta Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie