Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Koordynator Transportu

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • bieżący kontakt z przewoźnikami
  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • nadzór nad budżetem
  • dbałość o stan techniczny taboru
  • udoskonalanie procesów logistycznych

Wymagania

  • potrafisz pracować pod presją czasu
  • sprawnie poruszasz się w branży logistycznej
  • jesteś nastawiony na osiąganie wyników
  • masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • znasz język angielski (inne mile widziane)

Oferujemy

Zapewnimy Ci:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • świadczenia socjalne
  • atrakcyjny system premiowy