Koordynator - Kierownik Produkcji

Żory
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Koordynator - Kierownik Produkcji

Obowiązki

Odpowiedzialność:

  • Pełnienie nadzoru nad pracą personelu produkcyjnego
  • Tworzenie grafików dla zespołu pracowników
  • Bieżące rozwiązywanie problemów i sytuacji kryzysowych
  • Przygotowywanie raportów wydajnościowych
  • Dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Optymalizowanie, modyfikowanie i standaryzacja procesów produkcyjnych we współpracy ze wszystkimi działami firmy

Wymagania

Niezbędne kompetencje:

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem w branży produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość koncepcji Lean Management i umiejętność zastosowania jej w praktyce
  • Wyższe wykształcenie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu min. średniozaawansowanym

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować:

  • Udział w rozwojowych projektach
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Pozytywną atmosferę pracy
  • Zarobki adekwatne do doświadczenia i umiejętności