Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa05.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie dostępności surowców do produkcji
  • zapewnienie odpowiednich, optymalnych stoków magazynowych
  • współpraca z działem przygotowania zakupów w celu ustalenia warunków realizacji dostaw
  • obsługa procesu zakupowego w systemie SAP
  • koordynacja pracy osób wprowadzających i realizujących zamówienia zakupowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe lub podobne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • umiejętność zarządzania czasem pracy i analityczne myślenie
  • inicjatywa w działaniu i operatywność
  • doświadczenie w pracy na systemie SAP

Benefity

Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie nauki języków obcych
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1