Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KONTROLER JAKOŚCI z doświadczeniem

ikona Kalisz
ikona Dodano:dzisiaj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna

Firma poszukuje pracownika Działu Kontroli Jakości z doświadczeniem

KONTROLER JAKOŚCI z doświadczeniem
Kalisz

Obowiązki
-przestrzeganie standardów jakości obowiązujących w firmie,
    -weryfikacja zgodności wykonania wyrobu z dokumentacją techniczną,
    -obsługa maszyny pomiarowej współrzędnościowej do pomiaru detali,
    -wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych,
    -sporządzanie raportów kontrolowanych detali,
    -podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
    -nadzór nad jakością wyrobów w procesie produkcyjnym,
    -kontrola jakości komponentów i produktów gotowych.

Wymagania
-wykształcenie techniczne lub wyższe,
    -min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości, w branży obróbki skrawaniem,
    -znajomość przyrządów kontrolno-pomiarowych oraz technik pomiaru,
    -dobra znajomość rysunku technicznego,
    -odpowiedzialność, spostrzegawczość,  dyspozycyjność,
    -zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    -doświadczenie w wizualnej ocenie wyrobów,
    -znajomość system ISO 9001 oraz norm z nim związanych DIN ISO EN,
    -umiejętność obsługi programów MS Office: word, exel.

Oferujemy
-pracę w ambitnym i dynamicznym zespole,
    -stabilną i ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
    -wynagrodzenie 4000-8000
    -atrakcyjny system premiowy
    -prywatną opiekę medyczną
    -możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego: 698-915-953
63-405 Rososzyca, wielkopolskie

ikonaKalisz
PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.