BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

 Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Konsultant telefoniczny ze znajomością języka angielskiego z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Cała Polska/Praca zdalna

Zakopane

WYMAGANIA:

·         Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
·         Wykształcenie minimum średnie,
·         Praktyczna i komunikatywna znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie B1) zweryfikowana w rozmowie,
·         Znajomość systemu Windows,
·         Znajomość aplikacji Webowych,
·         Znajomość pakietu Ms Office,
·         Dobra znajomość obsługi komputera (email),
·         Umiejętność łatwego nabywania umiejętności w zakresie technologii IT,
·         Umiejętność efektywnej organizacji czasu i pracy,
·         Umiejętność pracy w zespole,
·         Stałe łącze w miejscu zamieszkania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Praca z wykorzystaniem aplikacji Webowych,
·         Kontakt z klientem,
Inne zadania powierzone przez pracodawcę.

Oferujemy

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
·         Miła atmosfera w pracy,
·         Praca w domu 7h dziennie.

Nasza strona: www.bponetwork.pl
FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Zakopane

BPO NETWORK Sp. z o.o.