Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Konstruktor - Projektant

Obowiązki

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie koncepcji maszyn zgodnie z wymaganiami klienta i firmowymi standardami projektowania
  • Przygotowanie projektów części maszyn w programie Autodesk Inventor
  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej dla warsztatu i montowni (konstrukcje spawane, części obrabiane, instrukcje montażu)
  • Tworzenie list materiałowych
  • Opracowanie instrukcji obsługi i dokumentacji DTR do prowadzonych projektów

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z budową maszyn
  • Znajomość zasad rysunku technicznego
  • Znajomość programu Autodesk Inventor
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Znajomość podstawowej obsługi programów biurowych (Word, Excel, Outlook)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i samodzielności działania
  • Pracę przy innowacyjnych projektach maszynowych
  • Możliwość uczestnictwa w zewnętrznych szkoleniach tematycznych