Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Dla jednego z naszych Klientów, producenta płyt warstwowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor - projektant
Numer referencyjny:KP2024

Obowiązki

  • projektowanie i modelowanie konstrukcji zgodnie z wytycznymi klienta
  • odpowiedzialność za tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • analiza i ocena konstrukcji ze względu na koszty jej wytworzenia oraz funkcjonalność
  • współpraca w zakresie ustaleń technicznych z uczestnikami zespołu projektowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji z profili cienkościennych
  • znajomość oprogramowania Robot, Advance Steel
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport