Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Konstruktor - Projektant

Obowiązki

ZADANIA:

  • Poszukiwanie nietuzinkowych rozwiązań technicznych
  • Projektowanie nowych wyrobów i udoskonalanie już istniejących
  • Przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych wg obowiązujących norm krajowych i zagranicznych
  • Udział w procesie wdrażania nowych urządzeń w obszarze technologii, produkcji i marketingu
  • Zarządzanie dokumentacjami technicznymi

Wymagania

POŻĄDANE KOMPETENCJE:

  • Kreatywność i „myślenie techniczne”
  • 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku konstruktora
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Biegła obsługa programów AutoCad, Solid Works lub podobnych
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Mile widziana znajomość przepisów budowy urządzeń ciśnieniowych wg PED, ASME
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Szkolenie wprowadzające
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość podejmowania samodzielnych decyzji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych urządzeń
  • Przyjazną atmosferę
  • Wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom i wynikom w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowania