• GoWork.pl
  • Praca
  • Kierownik Działu
  • Kierownik działu rekrutacji ze znajomością języka rosyjskiego/ Руководитель отдела рекрутации

Kierownik działu rekrutacji ze znajomością języka rosyjskiego/ Руководитель отдела рекрутации

Kowale
Oferta opublikowana13.02.2024
Oferta wygasa06.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu rekrutacji i rozwoju pracowników
  • Nadzór i realizacja procesu rekrutacji i selekcji kandydatów
  • Kontrola wykorzystania budżetu rekrutacji
  • Nadzorowanie procesu adaptacji zawodowej pracowników
  • Tworzenie strategii związanej z zatrudnianiem pracowników
  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu
  • Przygotowywanie zestawień, sprawozdań, prezentacji, raportów i analiz
  • Monitorowanie pracy zespołu oraz dbanie o wysoki poziom motywacji poprzez konstruktywny feedback
  • Wyznaczanie celów i motywowanie zespołu
  • Realizowanie założonych wyników rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Posługiwanie się językiem rosyjskim – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami HR
  • Biegle posługiwanie się pakietem MS Office
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Zdolności organizacyjne
  • Skrupulatność, rzetelność i samodzielność
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i nastawienie na rozwiązanie problemów
  • Umiejętności ustalania priorytetów i podejmowania decyzji w szybko zmieniających się okolicznościach
  • Rozumienie procesów HR i ich wpływu na strategię firmy
  • Myślenie strategiczne
  • Wykształcenie kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole oraz dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • Przeszkolenie do pracy
  • Integracje firmowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość osobistego rozwoju
  • Miłą atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Świętowanie urodzin
Parking dla pracowników
Inicjatywy dobroczynne
Firmowa drużyna sportowa
Karta sportowa
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Napoje
Możliwość uzyskania uprawnień

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami!

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1