Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Obowiązki

Szukasz prostej i wygodnej pracy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Możesz zostać kierowcą popularnych aplikacji, takich jak Uber, Bolt lub FreeNow! Na czym polega praca? Jeździsz w wybranych przez siebie godzinach, poznajesz nowych ludzi i bezpiecznie przewozisz ich z punktu A do punktu B. Praca w aplikacji jest prosta i przyjemna - odpalasz apkę, przyjmujesz zlecenie i jedziesz do wyznaczonego celu. Najważniejsze informacje zawsze masz pod ręką.

Wymagania

  • Pełnoletność
  • Prawo jazdy
  • Samochód max 20-letni
  • Telefon z dostępem do internetu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 6-8 tys. miesięcznie,
  • wypłaty co tydzień,
  • elastyczny grafik,
  • zniżki na paliwo,
  • zwrot połowy VAT-u,
  • wparcie supportu od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

Kliknij Aplikuj, otworzy Ci się nasza strona - kliknij “Zostań Udriversem” i zostaw swoje dane.

Jeśli masz jakieś pytania, to zadzwoń na naszą infolinię: 730 717 178.