Kontrakt B2B8 000-20 000 złnetto / mies.
Umowa o pracę, Umowa zlecenie8 000-20 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Tryb pracyzdalna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżacall center

Wstęp

  • Poszukujemy osoby, która z miejsca wniesie do naszego zespołu kompetencje i know how pozwalający na wznoszenie jeszcze wyżej już wyśrubowanych standardów sprzedaży, opartej o marżę wynikającą z sukcesu Klienta.

Obowiązki

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długookresowych relacji,
  • efektywna sprzedaż profesjonalnych rozwiązań z zakresu rekrutacji,
  • badanie potrzeb, ofertowanie, negocjowanie i finalizowanie procesu sprzedaży,
  • realizacja wyznaczonych indywidualnych planów sprzedażowych w oparciu o założenia zespołu.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • samodzielność,

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub B2B,
  • zawarte w ogłoszeniu wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii,
  • wysokie premie do 20k realnie zależne od Twoich działań (premie miesięczne oraz premie kwartalne),
  • bogaty system szkoleń wewnętrznych,
  • wsparcie, lidera i kolegów z zespołu w podnoszeniu Twoich umiejętności,
  • work-life balance, tak abyś miał czas na swoje pasje.