HOTEL BALTIC PALACE **** w Pobierowie zatrudni na Stanowisko:
KELNERKA / KELNER - NA STAŁE: 2500.00 PLN - 3000.00 PLN brutto

Poszukujemy osoby pracowite z doświadczeniem lub bez doświadczenia, ale chętne do nauki.
Nie Musisz Mieć Doświadczenia – wszystkiego cię nauczymy

Oferujemy Pracę Na Stałe, przyjazne warunki pracy w nowym, nowoczesnym obiekcie, atrakcyjne Warunki Finansowe z dodatkowym Systemem Premiowania, dobre zaplecze socjalne, możliwość zakwaterowania.
Posiadamy nowoczesną, klimatyzowaną Restaurację.

KELNERKA / KELNER - NA STAŁE
Pobierowo

ZADANIA:

  • Sprawna i Przyjazna Obsługa Śniadań i Gości Indywidualnych
  • Przyjmowanie i Realizowanie Zamówień
  • Znajomość oraz Umiejętność Prezentacji Menu
  • Dbanie o Czystość i Wizerunek
  • Dbałość o jak najwyższy Standard Obsługi

WYMAGANIA:

  • Umiejętność Obsługi Gości
  • Znajomość Pracy na Podobnym Stanowisku (może być również w Obsłudze Klienta)
  • Miła Aparycja oraz Umiejętności Nawiązywania Dobrych Relacji z Gośćmi
  • Aktualne Badania Sanitarne (Książeczka Sanepid’u przyspieszy Proces Rekrutacji, jednak wystarczy nam Twoja chęć jej wyrobienia – pokierujemy Cię w tym zakresie)
  • Zaangażowanie
  • Chęci do Pracy, Uczciwość i Pozytywne Nastawienie
  • Umiejętność Pracy w Zespole

OFERUJEMY:

  • Stawka Brutto: 2500.00 PLN - 3000.00 PLN
  • Przyjazne i Komfortowe Warunki Pracy
  • Szkolenia Podnoszące Kwalifikacje z Pracy za Barem oraz z Obsługi Klienta
  • Dodatkowe Szkolenia Motywacyjne i Sprzedażowe
  • Stabilne Warunki Zatrudnienia
  • Niezbędne Narzędzia Pracy
  • Dodatkowo Bardzo Wysokie Napiwki
  • System Zmianowy – Elastyczny
  • Atrakcyjne Godziny Pracy
  • Elastyczny Harmonogram Pracy - w miarę możliwości obu stron
  • Nagrody i Premie za Zaangażowanie i dobre Wyniki w Pracy
  • Jesteśmy Młodzi i Najfajniejsi ze Wszystkich… ZAPRASZAMY

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem: Aplikuj lub dostarczenie do Recepcji Hotelu przy ulicy Grunwaldzkiej 97 w Pobierowie. Kontakt Telefoniczny: +48 666 939 959, +48 91 384 93 00.

Gwarantujemy Przeszkolenia Stanowiskowe.
Zapraszamy do Kontaktu !!!

Poniżej przedstawiamy Galerię Zdjęć Naszych Zadowolonych Pracowników: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=338795133185523&id=100011651169434

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)."

Zastrzegamy sobie możliwość jedynie z wybranymi kandydatami.

anonymous

Witam serdecznie Czy energiczna, kulturalna, usmiechnięta z doswiadczeniem w srednim wieku kobieta mialaby szanse starac sie w Waszym przepięknym Obiekcie o prace na zmywaku - duze dosw. oras b. dobra orga nizacja pracy Pozdrawiam a Hotel ma najlepszą opinie we Wroclawiu

Jj

Witam, Ile wynosi koszt zakwaterowania jako Państwa pracownik?

Wrocławianin

Pobierowo koło Kątów Wrocławskich?