Hotel Baltic Palace

Pobierowo

Opinie o Hotel Baltic Palace

anonymous

Witam serdecznie Czy energiczna, kulturalna, usmiechnięta z doswiadczeniem w srednim wieku kobieta mialaby szanse starac sie w Waszym przepięknym Obiekcie o prace na zmywaku - duze dosw. oras b. dobra orga nizacja pracy Pozdrawiam a Hotel ma najlepszą opinie we Wroclawiu

Jj

Witam, Ile wynosi koszt zakwaterowania jako Państwa pracownik?

Wrocławianin

Pobierowo koło Kątów Wrocławskich?

Wiola.wencel

Wiatam. Czy osoba niepełnoletnia (skończone 17l.) może podjąć u państwa pracę na zmywaku?

Wiola.wencel

Joanna

Witam, Czy osoba, która za niedługo ma 16 lat, także może podjąć u Państwa pracę? Z góry dziękuję za odpowiedź

Mateusz

Ile wynosi cena za zakwaterowanie jeżeli podjąłbym prace jako ratownik?

Edzia209

Witam czy mając 16 lecz niebawem 17 lat można podjąć pracę kelnerki? Pozdrawiam.

Paweł0185

Witam. Czy osoba która jest niepełnoletnia, dokładnie 17lat mogłaby podjąć u was pracę jako kelner? Pozdrawiam.

lalaland

Na jakiej ul. znajduje sie hotel w Koszalinie?

pstro

Hej, wiecie czy wciąż jest u nich poszukiwany recepcjonista? Chętnie bym się załapał, bo zależy mi na współpracy podjętej u nich, a branża hotelarska nie jest mi obca. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Baltic Palace
@pstro 13.10.2016 23:08

Proszę wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@baltic-palace.com Dziękujemy

Baltic Palace
@pstro 13.10.2016 23:08

Proszę wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@baltic-palace.com Dziękujemy

Zostaw opinię o Hotel Baltic Palace - Pobierowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Baltic Palace