Pobierowo

Opinie o Baltic Palace

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Niezadowolona Grażyna

Szukam ludzi jakoś świadków. Założona sprawa. Złe traktowanie, umowy śmieciowe, poniżanie. Osoby zainteresowane dostaną ode mnie kontakt

Ktoś
@Niezadowolona Grażyna 12.05.2018 14:26

Kiedy sprawa była założona?

Ewelina

@Wielki anonim, to bardzo poważne zarzuty. Wypowiadasz się na forum publicznym, więc powinieneś wiedzieć, że informacje które tu zamieszczasz powinny być zgodne z prawdą. Wiedz, że nieprawdziwe oskarżenia pisane na forum mogą nieść za sobą konsekwencje w świecie po za internetem. @Klara, mogłabyś opisać szerzej o jakich wymaganiach piszesz?

Klara

Bardzo dobra firma ma swoje wymagania i oczekuje realizacji. Niestety nie wszyscy potrafią sprostać tym oczekiwaniom!!

Wielki anonim

Ludzie nie traćcie czasu, nawet pieniędzy nie wypłacają :)

Ewelina

@prawda, komentarzy ukazujących realia administrator nie usuwa, usuwa komentarze łamiące regulamin serwisu dostępny pod tym linkiem- https://www.gowork.pl/regulamin Warto się z nim zapoznać, aby uniknąć w przyszłości przykrych doświadczeń. Zależy portalowi na tym, żeby opinie były napisane zgodnie z prawdą, tak więc te, które są jednocześnie napisane w sposób kulturalny i w miarę wyważony na pewno nie będą usunięte, nawet jeśli nie są pochlebne. Jednocześnie zachęcam wszystkich do dalszego dzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Hotel Baltic Palace- to na pewno pomoże przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia w tym miejscu.

prawda

Szkoda, że usuwacie zamieszczone komentarze, które ukazują realia tego obiektu..

Wiesiek

No cóż taka prawda szkoda taki fajny obiekt

Pracownicą

Ten hotel naprawdę tragiczny i właśnie przez właściciela i "niedo menedżera ".nię polecam, tylko czas stracicie, nie wartuje tego.

Pracownic

Ten hotel to poprostu patologia!! Kto szuka normalniej pracy to wam w innom stronę. Pani która przez łóżko nazywa się -menedżerem ,jest niekompetentna. Nie polecam nikomu tego miejsca, warunki i atmosfera nie warte żeby przyjdź tam, stracicie tylko swoje nerwy i nic normalnego nię zarobicie.

Anioł pracowników

Kto w dzisiejszych czasach chce pracować na umowę zalecenie ? Jedynie uczniowie na okres wakacji bądź studenci i tu jest myślę cały problem hotelu:-) A hotel zyskał by wiele mając stalych, lojalnych i oddanych pracowników!!! Proszę o głęboką refleksję nad tym co napisałem (am) z poważaniem

Zuza

Czy jesteście pewni, że nie można dobrze napisać? Słyszałam o firmie dobre opinie!

Pani manager nie wie co to kodeks pracy a słowo humanitarne jest jej obce

Ewelina

W nawiązaniu do wcześniejszych komentarzy informuję, że ten wątek dotyczy Hotelu Baltic Palace w Pobierowie w województwie zachodniopomorskim. Na profilu Facebook tej firmy wizerunku udzielili zadowoleni pracownicy tej firmy. To może dobrze świadczyć o tym jakie tam jest podejście do pracownika. Na naszej stronie ta firma ma kilka ogłoszeń o pracę na takie stanowiska jak kucharz, kelnerzy, ratownik czy też ochroniarz. Gwarantują wdrożenie, podnoszenie kwalifikacji a także nagrody i premie. Zainteresowanych odsyłam pod adres https://www.gowork.pl/praca/hotel-baltic-palace;pr . @Lucyfer czy pracowałeś w tej firmie? Które obietnice przełożonych nie zostały dotrzymane? To może być ważna opinia w kontekście naboru nowych pracowników.

Lucyfer
@Ewelina 28.03.2018 10:42

Pani Menager hotelu sama sobie tutaj schlebia, no pięknie. Tak byłem, pracowałem, nie polecam nikomu jeszcze raz. I nie ma żadnych podnoszenia kwalifikacji, a premie są jak kot naplakal. Najpierw trzeba podnieść kwalifikacje managera, a najlepiej go zmienić.

xxx
@Ewelina 28.03.2018 10:42

Ciekawe ile z osób, które udzieliły wizerunku na profilu facebook'owym, nadal tam pracuje. Z tego co wiem to niewiele i nie bez powodu.

Nick

Droga załogo Baltic Pałac :) jako cyrk dostajecie 5 gwiazdek ! To tak na pocieszenie za to że wam te 4 co mieliście zabrali .

Waldi

Firma ma świetną opinię jako pracodawca i nic dziwnego, że ludzie chcą tu pracować.

Lucyfer
@Waldi 22.02.2018 11:24

Jaka opinie świetna? Zarządzanie hotelem jest tragiczne, personelowi dużo brakuje do czterech gwiazdek chociaż teraz ich nawet nie mają. Menadżer jest całkowicie do (usunięte przez administratora) I wszędzie obiecanki bez pokrycia i zwalnianie ludzi w strasznej atmosferze. Nie polecam pracy w tym obiekcie. Omijajcie z daleka.

anonymous

Witam serdecznie Czy energiczna, kulturalna, usmiechnięta z doswiadczeniem w srednim wieku kobieta mialaby szanse starac sie w Waszym przepięknym Obiekcie o prace na zmywaku - duze dosw. oras b. dobra orga nizacja pracy Pozdrawiam a Hotel ma najlepszą opinie we Wroclawiu

Jj

Witam, Ile wynosi koszt zakwaterowania jako Państwa pracownik?

Wrocławianin

Pobierowo koło Kątów Wrocławskich?

Wiola.wencel

Wiatam. Czy osoba niepełnoletnia (skończone 17l.) może podjąć u państwa pracę na zmywaku?

Joanna

Witam, Czy osoba, która za niedługo ma 16 lat, także może podjąć u Państwa pracę? Z góry dziękuję za odpowiedź

Mateusz

Ile wynosi cena za zakwaterowanie jeżeli podjąłbym prace jako ratownik?

Edzia209

Witam czy mając 16 lecz niebawem 17 lat można podjąć pracę kelnerki? Pozdrawiam.

Paweł0185

Witam. Czy osoba która jest niepełnoletnia, dokładnie 17lat mogłaby podjąć u was pracę jako kelner? Pozdrawiam.

lalaland

Na jakiej ul. znajduje sie hotel w Koszalinie?

pstro

Hej, wiecie czy wciąż jest u nich poszukiwany recepcjonista? Chętnie bym się załapał, bo zależy mi na współpracy podjętej u nich, a branża hotelarska nie jest mi obca. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

@pstro 13.10.2016 23:08

Proszę wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@baltic-palace.com Dziękujemy

@pstro 13.10.2016 23:08

Proszę wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@baltic-palace.com Dziękujemy

Zostaw opinię o Baltic Palace - Pobierowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltic Palace