Kelner/Kelnerka

Karlshagen
Umowa o pracę2 000-3 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka
Rodzaj stanowiskamłodszy specjalista (junior)

Wstęp

  • W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckigo pracodawcy z okolic Peenemünde przeprowadzamy rekrutację na kelner(ka).

Obowiązki

  • obsługa gości w restauracji przy promenadzie

Wymagania

  • komunikatywna znaj. jezyka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako kelner(ka)

Oferujemy

  • praca od 01.05 - 31.10.24
  • wynagrodzenie poczatkowe 1.600 € netto, od lipca 1.800€ netto (z napiwkami i nadgodzinami ok. 3.000,-€/mies.)
  • napiwki 30-120 € / dziennie
  • praca od pon. do niedz. na pełen etat. /40 h tyg. w godz.11:00-21:00
  • 1-2 dni wolne
  • możliwe nadgodziny do wyplaty
  • zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pracodawca zapewnia zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
  • zakwaterowanie opłaca pracodawca
  • możliwy wzrost kosztów podróży (przy dotrzymaniu umowy)
  • wyżywienie gratis

Dodatkowe informacje

  • Aplikacje prosze skladac na:
  • E-mail:info@quickjobs.de
  • Tel.+49 151 222 84642 (tez Whatsapp)
  • Tel.+49 36949 124901
  • Tel.:+48 573 56 9853
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1