Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kelner

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • prezentowanie gościom oferty drinków i napojów oraz ich serwowanie
  • dbanie o porządek stanowiska pracy
  • współpraca z innymi działami hotelu
  • wykonywanie obowiązków zgodnie ze standardami obiektu
  • dbanie o prawidłową pracę baru
  • obsługa  gości na najwyższym poziomie

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu komunikatywnym- mile widziana

Oferujemy

Oferujemy:

  • długofalowa i stała współpraca
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesująca praca pełna ciekawych zadań oraz wyzwań
  • możliwość implementowania nowych pomysłów oraz rozwiązań usprawniających pracę
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności