Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kasjer walutowy

Obowiązki

OBOWIĄZKI KASJERA:

  1. Bezpośredni kontakt z klientem
  2. Umiejętność weryfikacji oryginalności bnknotów
  3. Dbałośc o dobry wizerunke firmy
  4. Obsługa kasy walutowej
  5. Udział w działaniach marketingowych firmy

Wymagania

WYMAGANIA DLA KASJERA:

  1. Znajomość języka angieslkiego w stopniu komunikatywnym
  2. Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane finanse i marketing
  3. Umiejetność obsługi programów MS Office
  4. Zdolności interpersonalne i umiejetność pracy w zespole
  5. Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy

OFERUJEMY KANDYDATOWI:

  1. Kurs kasjera walutowego i szkolenia wdrażające
  2. Wynagrodzenie plus premie motywujące
  3. Pracę w sytemie zmianowym
  4. Jasną ścieżkę kariery - możliwość awansu
  5. Dodatkowe benefity