Kasjer/sprzedawca w markecie spożywczym Kraków ul. Jasnogórska

Kraków
Oferta opublikowana07.03.2024
Oferta wygasa05.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

KASJER/SPRZEDAWCA

Lokalizacja: Kraków ul. Jasnogórska

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa terminala płatniczego
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Chęć do pracy, sumienność
  • Dyspozycyjność
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna wraz z orzeczeniem lekarskim

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
  • System wypłat na żądanie - sam decydujesz kiedy oraz ile wynagrodzenia chcesz wypłacić
  • Dostęp do dedykowanej aplikacji umożliwiającej wypłatę wynagrodzeń, podgląd grafików oraz rejestrację czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 28,00 zł brutto/h
  • Bezpłatne szkolenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Elastyczny czas pracy - sam decydujesz, kiedy chcesz pracować pracować, dzięki temu pogodzisz pracę w Work&Profit z innymi obowiązkami
  • Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora
  • Strefę licytacji z atrakcyjnymi nagrodami dla pracowników

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt pod numerem 531-079-847 lub 534-381-708

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. zo.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html