Praca Kasjer - obsługa / pomoc kuchenna w Zimnej Wódce.

Dodano: 24.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Jeżeli szukasz pracy związanej z obsługą klienta i gastronomią to świetnie trafiłeś. Szukamy osoby do naszego zespołu do stołówki pracowniczej w IFA w Zimnej Wódce.

Kasjer - obsługa / pomoc kuchenna w Zimnej Wódce.
Strzelce Opolskie

Obowiązki

Szukamy osoby, która obsłuży na kasie i "wydawce" klientów stołówki pracowniczej w IFA w Zimnej Wódce. Kiedy trzeba pomóc, pomorze w kuchni.

Wymagania

Oczekujemy kultury osobistej i uprzejmości, chęci do pracy i nauki. Nawet jeśli nie umiesz czegoś, chętnie Cię nauczymy.

Oferujemy

Zapewniamy stałą pracę, terminowe wypłaty pensji, umowę o prace po okresie próbnym, system premiowy uzależniony od wykonania budżetu na kantynie i pomoc we wdrożeniu do pracy.

Jeżeli masz problem z dojazdem do pracy, może jeździć firmowymi busami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w tym i przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Businessbar.pl Sp. z o.o.”
Businessbar.Pl Sp. z o.o.