Businessbar.Pl Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Businessbar.Pl Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Pytanie

Witam, system benefitów uzależniony jest od stanowisk pracy.

Hanna Nowy wpis
@Pracodawca

A można tak przedstawić mniej więcej jak on wygląda na poszczególnych stanowiskach? Jestem ciekawa.

Administrator Nowy wpis

Ktoś aplikuje do firmy Businessbar.Pl Sp. z o.o. w mieście Gliwice? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Pracownik

Wiem, że każdy ma inne zdanie ale już jakiś czas pracuję w tej firmie i nigdy nie było takich problemów. Wypłata zawsze 10-tego. System premiowy uzależniony od wypracowania budżetu. Każda restauracja pracuje sama na premię i wszyscy powinni się starać o to żeby ją otrzymać. Z szefostwem też nigdy nie było problemów. Zawsze idą na rękę, ale to wszystko zależy od nas. Od naszego podejścia. Nawet w tej obecnej sytuacji różnie mogło być a jednak wypłaty są. Uważam że firma stawia na pracownika i zawsze wyciąga rękę. Nie oceniajmy wszystkiego w czarnych kolorach i pamiętajmy że jeżeli my będziemy się starać to na pewno będzie to docenione. Łatwo jest powiedzieć coś złego, ale coś dobrego? Już gorzej. Pamiętacie, wszystko zależy od nas ????

18
123
@Pracownik

Powiedz to osobom, które nie dostały wynagrodzenia za luty. Teraz pracownicy nie będą pracować na swoje wypłaty i premie tylko na spłacanie byłych pracowników.

1
Pracownik

Proponuję najpierw doczytać jakie były kryteria świadczenia postojowego zapisane w tarczy a potem wypisywać bzdury bo jakoś dla mnie firma złożyła wniosek i otrzymałem kasę.

8
ZZZ
@Pracownik

Kryteria były spełnione.... Osoby zatrudnione przez agencję pracy otrzymały postojowe, ponieważ ona wywiązała się ze swoich obowiązków i złożyła wniosek do ZUSu. (usunięte przez administratora)

Pracownik
@ZZZ

Chyba Ci się Firmy pomyliły :D:D Piszesz na stronie o Businessbarze

2
Daria
Były pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Czyli od kogo??? Kierownik i Szef Kuchni może tak. Reszta najniższa krajowa i średnio po 40 niewypłaconych nadgodzin w miesiącu. Bo firmy nie stać. Brak przerwy tylko zasuwanie po 8h jak nie po 12h

Kas
Były pracownik
@Pracownik

Jaka premia to dopiero weszło od lutego tego roku. O czym wy piszecie. Piszci prawdę jak jest

Autoliv
Pracownik

Ciągłe problemy kiedyś było Sodexo było dużo lepiej można było normalnie wszysto załatwić z kadra kierowniczą a teraz ludzie z pierwszej łapanki ciągłe rotacje mam nadzieje że szybko wylecą!!!!

Minia
Klient
@Autoliv

Prawda

Robert
@Minia

To znaczy, ze przyjmują osoby bez doświadczenia? Są jakieś szkolenia wdrażające dla takich pracowników czy od razu są wrzucani na głęboką wodę?

Pracodawca

@Robert

Każda nowa osoba w firmie pracuje pod okiem doświadczonych i często długoletnich pracowników firmy, niestety rotacja na stanowiskach jest i będzie. Trzeba tu zaznaczyć, że praca w gastronomii nie jest pracą lekką i wiele osób się w niej nie sprawdza, tym bardziej miło jest, gdy klienci okazują choć odrobinę uprzejmości wobec pracowników punktów gastronomicznych.

Tomek
Były pracownik
@Businessbar.Pl Sp. z o.o.

Trochę uprzejmości i ludzkiego traktowania to potrzeba od zarządzających ta firmą zeby nie bylo rotacji a nie od klientów, non sensowna odpowiedź pfff

Hanna
@Tomek

No ogólnie moim zdaniem uprzejmość i dobre traktowanie to podstawa jeśli chodzi o działanie w firmie. To przecież tez przekłada się na zyski, bo pracownik, który pracuje w dobrej atmosferze jest efektywniejszy.

Pracodawca
Pracodawca
@Hanna

W zupełności się z Panią zgadzamy, mamy nadzieję, że tak właśnie jest :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Businessbar.Pl Sp. z o.o. na stanowisko KASJER/SPRZEDAWCA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Pytanie
 Pytanie

Jak w Businessbar.Pl Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pracodawca

@Pytanie

Awans na wyższe stanowisko jest jak najbardziej możliwy. Każdego roku wielu z naszych pracowników awansuje, na wyższe stanowiska jak np. : Szef kuchni, kierownik itp. Jest to uzależnione od chęci i predyspozycji osoby pracownika ale bardzo wspieramy każdą osobę w naszej firmie w tym by się rozwijała.

Były pracownik
Pracownik

Nie słuchajcie tego co piszą w ogłoszeniach nie ma żadnych premi w tej firmie. A kierownictwo pozostawia wiele do życzenia (usunięte przez administratora)

Robert
@Były pracownik

Czemu nie ma premii? Nikt nie jest w stanie zrobić targetów, czy co? Może firma cienko przędzie i stąd te oszczędności.

Pracodawca

@Robert

Proszę pamiętać, że premia/ nagroda finansowa nie jest składnikiem wynagrodzenia, a ma charakter uznaniowy i jest wypłacana w zależności od wykonania budżetu sprzedaży, wykonania zakładanego zysku itd.

Administrator

Ile można zarobić na stanowisku Kadrowa w firmie Businessbar.Pl Sp. z o.o. w miejscowości Chorzów?

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Businessbar.Pl Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Okres próbny do 3 miesięcy na Umowę o Pracę, lub Umowa Zlecenie. (zależy jak szybko skompletujesz wymagane dokumenty tj, lekarz, swiadectwa pracy, kwestionariusze)

Franciszek
@Pracownik

A czy zarobki na tych dwóch umowach są takie same? I co możesz powiedzieć o atmosferze w Businessbar.Pl? Jak oceniasz podejście do pracownika w tej firmie? Co jest na plus, a co nie?

Daria
Były pracownik
@Pytanie

Śmieciowa nie szanuje się w tej firmie ludzi liczy się zysk nie człowiek. Praca dla ludzi beż sumienia, którzy wciskają ludziom nieświerze jedzenie z szyderczym uśmiechem na twarzy

Niki
Były pracownik
@Pracownik

Jasne śmieciówka i brak perspektyw

Pracodawca

@Niki

Umowy na jakich zatrudniamy pracowników to nie "śmieciówki" , a zgodne z prawem pracy umowa zlecenie na okresie próbnym i umowa o pracę. Jeżeli mówimy o perspektywach to jest już bardzo indywidualna sprawa i dużo zależy tu od osoby pracownika. W naszej firmie co roku wiele osób awansuje na wyższe stanowiska, każdy z pracowników wie jakie ma perspektywy awansu i rozwoju w ramach organizacji.

Pracodawca

 Pytanie
@Daria

Droga Dario, nie zatrudniamy pracowników na śmieciowych umowach, a na umowach zgodnych z prawem, objętych m.in. opłatami do ZUS. Okres próbny ( 1-3 miesiące) to umowa zlecenie z prostego powodu – zdarzają się nieuczciwi pracownicy, którzy po dwóch dniach pracy znikają na L4 i już nie wracają. Dla firmy oczywiście, ważny jest wynik finansowy – inaczej nie działalibyśmy jako firma ale najważniejsi dla nas są ludzie. Piszesz o nieświeżym jedzeniu – jako pracownicy mamy prawo do codziennego ciepłego posiłku, uważasz, ze sami byśmy się „truli”?

Pracodawca

 Aktualność
Witamy na naszym profilu, jeżeli tu jesteś to może właśnie szukasz pracy w branży gastronomicznej? Zapraszamy do kontaktu! Prowadzimy restauracje w całej południowej Polsce.
A może chcesz się z nami podzielić opinią o naszej firmie? Przyjmujemy każdą merytoryczną uwagę i rozwijamy nasza organizację by sprostać każdemu wyzwaniu. 
Nie zgadzamy się jednak na nieprawdę, obelgi i pogwałcenie dobrego imienia naszej firmy czy naszych  pracowników. Pamiętaj - wolność słowa ma swoje granice, a polskie prawo chroni honoru osób fizycznych jak i firm.
Pytanie
 Pytanie

Czy w Businessbar.Pl Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Pracownik
@Pytanie

Są paczki Świąteczne

Pracownik
@Pracownik

Jakie paczki świąteczne??!! Kawa albo nalewka i śliwki w czekoladzie. Na tyle ich stać

Daria
Były pracownik
@Pracownik

4 pierniki upieczone w firmie

Wanda
@Daria

W sumie to tak nie za wiele się dowiedziałam z Waszych odpowiedzi :D Może napiszecie jak dokładnie te paczki wyglądają ;) Ale tak rzetelnie co i jak :D

Pracodawca

@Pracownik

Drogi PRACOWNIKU, w czasach pandemii, tak ciężkich na początku dla branży gastronomicznej, uważamy, że w lepiej złożyć życzenia świąteczne pracownikom wręczając przy tym nawet drobny upominek, niż nie wręczyć nic i udawać , że Świąt nie ma... Proszę pamiętać, że wiele firm nie robi nawet drobnych prezentów świątecznych. Mamy nadzieję, że kolejne lata będą dla wszystkich zadowalające.

anonim

(usunięte przez administratora)

Swieta
Były pracownik

Potwierdzam,wyzysk,zero przerwy i praca non stop.Trzeba pracować za pięciu bo najczęściej kierownik i szef kuchni to układzie,a reszta zapiepsza .W jednym czasie jesteś kasjerem, kucharzem,biegasz na zmywak po sztućce i talerze,dokladasz do pieca jedzenie,wykladasz je do bemara,rozkladasz towar, sprzątasz.Obslugujesz setki ludzi na kantynie,a na nockach to w ogóle jesteś sam i brakuje Ci conajmniej z 5 rąk.Wyzysk,wyzysk,wyzysk.

Kamila

Oskarżenie o mobbing to bardzo poważna sprawa. Przypomnę, że z definicji mobbing to prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w Businessbar.Pl? Czy były podejmowane jakieś szczególne kroki w tej sprawie?

Magda
Były pracownik
@Swieta

Dokładnie w Adiencie kierownik Darek i Szef Kuchni Adrian nie wchodzą sobie w drogę. Jeden nie powie nic na drugiego. Szef kuchni truje a kierownik przymyka oczy

Damian
Klient
 Pytanie

Moje pytanie kieruję do zarządu firmy. Czy Szef kuchni to jest ktoś kto jest w waszym zarządzie. Ten człowiek czuje się jak ryba w wodzie. My zgłaszamy skargi przykładem jest czwartkowa zapiekanka, niejadalna, śmierdząca a w piątek znowu ona jest podawana. Nie wspomnę o wielu innych potrawach. Takich jak pulpety w sosie czy mielone robione raczej z odpadów gdyż smak i zapach pozostawia wiele do życzenia. My za to płacimy żeby nam rujnować zdrowe??? Czy państwo poczuwają się do odpowiedzialności za personel??? Brak mi słów i nie tylko mnie. Potraktujcie to jako lekcję a nie hej w waszą stronę. Znismaczony klient Business Baru w firmie Adient

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Anonen
Były pracownik
@Pytanie

Żadne hahah

Niki
Były pracownik
@Pytanie

4 pierniki na święta i uścisk szefowej

Hanna

@pracownica wyzysk? i wcale nie macie przerwy?

Obcy
Pracownik
 Pytanie
@Hanna

Brak przerwy?!?! A jest możliwość zjedzenia obiadu/ posiłku na koszt pracodawcy ....to jest przerwa czy nie?! Bo mnie sie wydaje ze jest ;p

Daria
Pracownik
@Hanna

Niestety nie liczy się klient a nie pracownik

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Obcy
Pracownik
 Pytanie

Dużo pracy mało płacy.Ale wysokość pensji zapisana jest w umowie za jaka zgodziles/ zgodzilas się pracować. Brak przerwy trzeba w takim razie egzekwować od swojego bezpośredniego przełożonego. Szefostwo- (usunięte przez administratora) Trudno sie odnieść bo nie wiadomo o kim mowa jak używasz słowa szefostwo - bezpośredniego przełożonego? Prezesa? Wlascicieli? Umowy śmieciowe ? Są owszem umowy zlecenie ale tylko dla nowo zatrudnionych na początek albo dla osób pracujacych dorywczo.

Wanda
@Obcy

Wspomniałeś o umowach zlecenie dla osób pracujących dorywczo. Jak dokładnie wygląda taka możliwa dorywcza praca w Businessbar.Pl? Czy można sobie wtedy wybierać pasujące nam dni pracujące? Jest jakaś minimalna liczba godzin, którą trzeba wyrobić? Jak to wszystko jest ustalane?

1
Kasia
Były pracownik

Dokładnie i nic się nie zmienia w tym temacie

Klient
Klient

Dzień dobry, Od dwóch lat jestem klientem stołówki Jakość serwowanych potraw jest nie najlepsza, zdarza się trafić na stare zepsute jedzenie i takie które wygląda jakby było odgrzewane kilka dni pod rząd. Rozumiem oszczędności ale może warto było by lepiej planować ilość sporządzanych potraw. Plusy: - reklama oraz ładnie wykonana strona internetowa Minusy: - jakość sporządzanych potraw - cena do jakości - podawanie klientom zepsutego jedzenia Firmom które szukają cateringów do swoich zakładów pracy odradzam współpracy z powyższą firmą. Pozdrawiam Klient Buisnessbaru,

Były pracownik

W dobie koronawirusa jak i przed niewiadomo ile się zarobi wyzysk i nic więcej chcieliby żeby w soboty pracować za darmo zalegają mi kasę za soboty i nie wypłacili jak do tej pory opieki na dzieci bo twierdzą że nie mają pieniędzy (usunięte przez administratora) uwaga na tą firmę radzę się zastanowić zanim podejmie się tam prace

Obcy
Pracownik
 Pytanie
@Były pracownik

Nie wiesz ile zarobisz? Wydaje mi sie ze kazdy wie ile bedzie zarabial bo w umowach czy o prace czy zlecenie podana jest stawka za jakas sie podejmuje pracę .

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Obcy
Pracownik
@Pytanie

Godziny pracy są różne w kantynach w zależności od lokalizacji.

Pracownik Olawa
Kandydat
 Pytanie

OPINIA PRACOWNICZA: Totalna porażka???? Zero przerwy przez 8h harówy. Brak drobnych w kasetce na start. Rękawiczki jednorazowe wyliczane. Zero dezynfekcji! Stare buty i brudne kamizelki, fartuchy jakby z gardła komuś wyciągnęli?! Jedzenie zamrażane-odmrażane milion razy. Kierowniczka bez doświadczenia, przychodzi na chwilkę do pracy i o dziwo ma kupę nadgodzin!? Ciekawe skąd? Czy pan prezes czy prezesowa wie jaki (usunięte przez administratora) prowadzą??? Sprawą i tą firmą powinna zająć się inspekcja pracy i sanepid! Omijajcie ta firmę z daleka!!!

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Z jakiego stanowiska i na jakie ma być awans? Były już rozmowy o awansie?

Zostaw merytoryczną opinię o Businessbar.Pl Sp. z o.o. - Chorzów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Businessbar.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jakie są opinie klientów o firmie Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

    Liczba opinii klientów firmy Businessbar.Pl Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Businessbar.Pl Sp. z o.o.