Businessbar.Pl Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Businessbar.Pl Sp. z o.o.

Autoliv

Ciągłe problemy kiedyś było Sodexo było dużo lepiej można było normalnie wszysto załatwić z kadra kierowniczą a teraz ludzie z pierwszej łapanki ciągłe rotacje mam nadzieje że szybko wylecą!!!!

Minia
@Autoliv

Prawda

Robert Nowy wpis
@Minia

To znaczy, ze przyjmują osoby bez doświadczenia? Są jakieś szkolenia wdrażające dla takich pracowników czy od razu są wrzucani na głęboką wodę?

Nowy wpis

@Robert

Każda nowa osoba w firmie pracuje pod okiem doświadczonych i często długoletnich pracowników firmy, niestety rotacja na stanowiskach jest i będzie. Trzeba tu zaznaczyć, że praca w gastronomii nie jest pracą lekką i wiele osób się w niej nie sprawdza, tym bardziej miło jest, gdy klienci okazują choć odrobinę uprzejmości wobec pracowników punktów gastronomicznych.

Nie słuchajcie tego co piszą w ogłoszeniach nie ma żadnych premi w tej firmie. A kierownictwo pozostawia wiele do życzenia (usunięte przez administratora)

Robert Nowy wpis
@Były pracownik

Czemu nie ma premii? Nikt nie jest w stanie zrobić targetów, czy co? Może firma cienko przędzie i stąd te oszczędności.

Nowy wpis

@Robert

Proszę pamiętać, że premia/ nagroda finansowa nie jest składnikiem wynagrodzenia, a ma charakter uznaniowy i jest wypłacana w zależności od wykonania budżetu sprzedaży, wykonania zakładanego zysku itd.

Ile można zarobić na stanowisku Kadrowa w firmie Businessbar.Pl Sp. z o.o. w miejscowości Chorzów?

Jaka umowa obowiązuje w Businessbar.Pl Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

@Pytanie

Okres próbny do 3 miesięcy na Umowę o Pracę, lub Umowa Zlecenie. (zależy jak szybko skompletujesz wymagane dokumenty tj, lekarz, swiadectwa pracy, kwestionariusze)

Franciszek
@Pracownik

A czy zarobki na tych dwóch umowach są takie same? I co możesz powiedzieć o atmosferze w Businessbar.Pl? Jak oceniasz podejście do pracownika w tej firmie? Co jest na plus, a co nie?

@Pytanie

Śmieciowa nie szanuje się w tej firmie ludzi liczy się zysk nie człowiek. Praca dla ludzi beż sumienia, którzy wciskają ludziom nieświerze jedzenie z szyderczym uśmiechem na twarzy

Niki
@Pracownik

Jasne śmieciówka i brak perspektyw

@Niki

Umowy na jakich zatrudniamy pracowników to nie "śmieciówki" , a zgodne z prawem pracy umowa zlecenie na okresie próbnym i umowa o pracę. Jeżeli mówimy o perspektywach to jest już bardzo indywidualna sprawa i dużo zależy tu od osoby pracownika. W naszej firmie co roku wiele osób awansuje na wyższe stanowiska, każdy z pracowników wie jakie ma perspektywy awansu i rozwoju w ramach organizacji.

@Daria

Droga Dario, nie zatrudniamy pracowników na śmieciowych umowach, a na umowach zgodnych z prawem, objętych m.in. opłatami do ZUS. Okres próbny ( 1-3 miesiące) to umowa zlecenie z prostego powodu – zdarzają się nieuczciwi pracownicy, którzy po dwóch dniach pracy znikają na L4 i już nie wracają. Dla firmy oczywiście, ważny jest wynik finansowy – inaczej nie działalibyśmy jako firma ale najważniejsi dla nas są ludzie. Piszesz o nieświeżym jedzeniu – jako pracownicy mamy prawo do codziennego ciepłego posiłku, uważasz, ze sami byśmy się „truli”?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Businessbar.Pl Sp. z o.o. na stanowisko KASJER/SPRZEDAWCA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Aktualność
Witamy na naszym profilu, jeżeli tu jesteś to może właśnie szukasz pracy w branży gastronomicznej? Zapraszamy do kontaktu! Prowadzimy restauracje w całej południowej Polsce.
A może chcesz się z nami podzielić opinią o naszej firmie? Przyjmujemy każdą merytoryczną uwagę i rozwijamy nasza organizację by sprostać każdemu wyzwaniu.
Nie zgadzamy się jednak na nieprawdę, obelgi i pogwałcenie dobrego imienia naszej firmy czy naszych  pracowników. Pamiętaj - wolność słowa ma swoje granice, a polskie prawo chroni honoru osób fizycznych jak i firm.

Czy w Businessbar.Pl Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Są paczki Świąteczne

@Pracownik

Jakie paczki świąteczne??!! Kawa albo nalewka i śliwki w czekoladzie. Na tyle ich stać

4 pierniki upieczone w firmie

Wanda
@Daria

W sumie to tak nie za wiele się dowiedziałam z Waszych odpowiedzi :D Może napiszecie jak dokładnie te paczki wyglądają ;) Ale tak rzetelnie co i jak :D

@Pracownik

Drogi PRACOWNIKU, w czasach pandemii, tak ciężkich na początku dla branży gastronomicznej, uważamy, że w lepiej złożyć życzenia świąteczne pracownikom wręczając przy tym nawet drobny upominek, niż nie wręczyć nic i udawać , że Świąt nie ma... Proszę pamiętać, że wiele firm nie robi nawet drobnych prezentów świątecznych. Mamy nadzieję, że kolejne lata będą dla wszystkich zadowalające.

Swieta

Potwierdzam,wyzysk,zero przerwy i praca non stop.Trzeba pracować za pięciu bo najczęściej kierownik i szef kuchni to układzie,a reszta zapiepsza .W jednym czasie jesteś kasjerem, kucharzem,biegasz na zmywak po sztućce i talerze,dokladasz do pieca jedzenie,wykladasz je do bemara,rozkladasz towar, sprzątasz.Obslugujesz setki ludzi na kantynie,a na nockach to w ogóle jesteś sam i brakuje Ci conajmniej z 5 rąk.Wyzysk,wyzysk,wyzysk.

Kamila

Oskarżenie o mobbing to bardzo poważna sprawa. Przypomnę, że z definicji mobbing to prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w Businessbar.Pl? Czy były podejmowane jakieś szczególne kroki w tej sprawie?

Magda
@Swieta

Dokładnie w Adiencie kierownik Darek i Szef Kuchni Adrian nie wchodzą sobie w drogę. Jeden nie powie nic na drugiego. Szef kuchni truje a kierownik przymyka oczy

Wiem, że każdy ma inne zdanie ale już jakiś czas pracuję w tej firmie i nigdy nie było takich problemów. Wypłata zawsze 10-tego. System premiowy uzależniony od wypracowania budżetu. Każda restauracja pracuje sama na premię i wszyscy powinni się starać o to żeby ją otrzymać. Z szefostwem też nigdy nie było problemów. Zawsze idą na rękę, ale to wszystko zależy od nas. Od naszego podejścia. Nawet w tej obecnej sytuacji różnie mogło być a jednak wypłaty są. Uważam że firma stawia na pracownika i zawsze wyciąga rękę. Nie oceniajmy wszystkiego w czarnych kolorach i pamiętajmy że jeżeli my będziemy się starać to na pewno będzie to docenione. Łatwo jest powiedzieć coś złego, ale coś dobrego? Już gorzej. Pamiętacie, wszystko zależy od nas ????

@Pracownik

Powiedz to osobom, które nie dostały wynagrodzenia za luty. Teraz pracownicy nie będą pracować na swoje wypłaty i premie tylko na spłacanie byłych pracowników.

Proponuję najpierw doczytać jakie były kryteria świadczenia postojowego zapisane w tarczy a potem wypisywać bzdury bo jakoś dla mnie firma złożyła wniosek i otrzymałem kasę.

ZZZ
@Pracownik

Kryteria były spełnione.... Osoby zatrudnione przez agencję pracy otrzymały postojowe, ponieważ ona wywiązała się ze swoich obowiązków i złożyła wniosek do ZUSu. (usunięte przez administratora)

@ZZZ

Chyba Ci się Firmy pomyliły :D:D Piszesz na stronie o Businessbarze

@Pracownik

Czyli od kogo??? Kierownik i Szef Kuchni może tak. Reszta najniższa krajowa i średnio po 40 niewypłaconych nadgodzin w miesiącu. Bo firmy nie stać. Brak przerwy tylko zasuwanie po 8h jak nie po 12h

Damian
Klient

Moje pytanie kieruję do zarządu firmy. Czy Szef kuchni to jest ktoś kto jest w waszym zarządzie. Ten człowiek czuje się jak ryba w wodzie. My zgłaszamy skargi przykładem jest czwartkowa zapiekanka, niejadalna, śmierdząca a w piątek znowu ona jest podawana. Nie wspomnę o wielu innych potrawach. Takich jak pulpety w sosie czy mielone robione raczej z odpadów gdyż smak i zapach pozostawia wiele do życzenia. My za to płacimy żeby nam rujnować zdrowe??? Czy państwo poczuwają się do odpowiedzialności za personel??? Brak mi słów i nie tylko mnie. Potraktujcie to jako lekcję a nie hej w waszą stronę. Znismaczony klient Business Baru w firmie Adient

Na jakie benefity można liczyć w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Anonen

Żadne hahah

Niki

4 pierniki na święta i uścisk szefowej

Hanna

@pracownica wyzysk? i wcale nie macie przerwy?

@Hanna

Brak przerwy?!?! A jest możliwość zjedzenia obiadu/ posiłku na koszt pracodawcy ....to jest przerwa czy nie?! Bo mnie sie wydaje ze jest ;p

@Hanna

Niestety nie liczy się klient a nie pracownik

Obcy

Dużo pracy mało płacy.Ale wysokość pensji zapisana jest w umowie za jaka zgodziles/ zgodzilas się pracować. Brak przerwy trzeba w takim razie egzekwować od swojego bezpośredniego przełożonego. Szefostwo- (usunięte przez administratora) Trudno sie odnieść bo nie wiadomo o kim mowa jak używasz słowa szefostwo - bezpośredniego przełożonego? Prezesa? Wlascicieli? Umowy śmieciowe ? Są owszem umowy zlecenie ale tylko dla nowo zatrudnionych na początek albo dla osób pracujacych dorywczo.

Wanda
@Obcy

Wspomniałeś o umowach zlecenie dla osób pracujących dorywczo. Jak dokładnie wygląda taka możliwa dorywcza praca w Businessbar.Pl? Czy można sobie wtedy wybierać pasujące nam dni pracujące? Jest jakaś minimalna liczba godzin, którą trzeba wyrobić? Jak to wszystko jest ustalane?

Kasia

Dokładnie i nic się nie zmienia w tym temacie

Klient

Dzień dobry, Od dwóch lat jestem klientem stołówki Jakość serwowanych potraw jest nie najlepsza, zdarza się trafić na stare zepsute jedzenie i takie które wygląda jakby było odgrzewane kilka dni pod rząd. Rozumiem oszczędności ale może warto było by lepiej planować ilość sporządzanych potraw. Plusy: - reklama oraz ładnie wykonana strona internetowa Minusy: - jakość sporządzanych potraw - cena do jakości - podawanie klientom zepsutego jedzenia Firmom które szukają cateringów do swoich zakładów pracy odradzam współpracy z powyższą firmą. Pozdrawiam Klient Buisnessbaru,

W dobie koronawirusa jak i przed niewiadomo ile się zarobi wyzysk i nic więcej chcieliby żeby w soboty pracować za darmo zalegają mi kasę za soboty i nie wypłacili jak do tej pory opieki na dzieci bo twierdzą że nie mają pieniędzy (usunięte przez administratora) uwaga na tą firmę radzę się zastanowić zanim podejmie się tam prace

@Były pracownik

Nie wiesz ile zarobisz? Wydaje mi sie ze kazdy wie ile bedzie zarabial bo w umowach czy o prace czy zlecenie podana jest stawka za jakas sie podejmuje pracę .

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

@Pytanie

Godziny pracy są różne w kantynach w zależności od lokalizacji.

Pracownik Olawa
Kandydat

OPINIA PRACOWNICZA: Totalna porażka???? Zero przerwy przez 8h harówy. Brak drobnych w kasetce na start. Rękawiczki jednorazowe wyliczane. Zero dezynfekcji! Stare buty i brudne kamizelki, fartuchy jakby z gardła komuś wyciągnęli?! Jedzenie zamrażane-odmrażane milion razy. Kierowniczka bez doświadczenia, przychodzi na chwilkę do pracy i o dziwo ma kupę nadgodzin!? Ciekawe skąd? Czy pan prezes czy prezesowa wie jaki (usunięte przez administratora) prowadzą??? Sprawą i tą firmą powinna zająć się inspekcja pracy i sanepid! Omijajcie ta firmę z daleka!!!

Jak długo trwa proces awansu w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

@Pytanie

Z jakiego stanowiska i na jakie ma być awans? Były już rozmowy o awansie?

scope

UWAGA NA TĄ FIRMĘ!!!!! Umowy zlecenie wykazujące 100% cechy umowy o prace. Niewypłacanie całości wypłat (dostałam 600 zł mniej w tym miesiącu i 160 zł mniej w poprzednim - pierwszym miesiącu). Mobbing i straszenie pracowników. Niekompetentne osoby na niby kierowniczych stanowiskach. Ukrainki robiące po 300h za 1200 zł. Ta firma to jedna wielka PATOLOGIA. Aż się dziwię że nikt wcześniej nie napisał żadnej opinii...

Ewa
@scope

Cała prawda.Tak tam wygląda. A jedzenie przerabiać każą na wszystkie możliwe sposoby.

Cześć
@scope

To prawda. A co ta są premie za sprzedaż bo gdzieś o tym czytalem. Ktos to dostaje? Ja nie mam w umowie słowa o jakiejś premii

?

Witam. Jak można się skontaktować z panią "rejonową" zajmująca się umowami pracowników?

@?

Umowami zajmują się kierownicy restauracji. O ewentualny kontakt z kierownikiem regionu poproś swojego kierownika.

Tutaj są opinie o Businessbar.pl Sp z o.o.. Prosże nie rzucać w spólkę nieprawdziwych informacji. Trollujesz codziennie, A to nie masz tego a to tego.... Spólka nie ma Umów z Agencjami i wypłaca wynagrodzenia za prace jak i postojowe dla pracowników zatrudnionych na Umowę o pracę i Umowę zlecenie . To co piszesz jest kłamstwem .

Zostaw merytoryczną opinię o Businessbar.Pl Sp. z o.o. - Chorzów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Businessbar.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Businessbar.Pl Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Businessbar.Pl Sp. z o.o.