Junior Service Desk Specialist

Warszawa
Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior Service Desk Specialist

Obowiązki

zdalne wsparcie użytkowników i obsługa zgłoszeń w obszarze IT: (komputery osobiste, urządzenia peryferyjne, systemy operacyjne, pakiet Office)

·        analiza, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników

·        udzielanie porad informatycznych

·        konfiguracja sprzętu i oprogramowania w ramach projektów wdrożeniowych

·        monitorowanie i analiza wydajności systemów IT

·        realizacja zadań administracji, wsparcia i utrzymania systemów IT

·        aktualizacja bazy wiedzy, wsparcie w tworzeniu procedur utrzymania

Wymagania

·        znajomość budowy i funkcjonowanie sprzętu komputerowego

·        znajomość na poziomie administracyjnym systemów Windows/Linux

·        komunikatywność oraz asertywność

·        gotowość do pracy w trybie zmianowym, 24/7

Oferujemy

·        ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku klientów i dostawców IT

·        możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia Twoich kwalifikacji

·        świetną atmosferę pracy w zgranym zespole

·        pracę na pełny etat (umowa o pracę), bądź umowa zlecenia (studenci)

·        dostęp do najnowszych technologii i szkolenia u naszych Partnerów

·        elastyczny czas pracy