Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior SEO Specialist

Obowiązki

  • pozycjonowanie stron internetowych naszych klientów (na początek mniejsze firmy),
  • optymalizacja treści na dowolnych systemach zarządzania treścią: WordPress, Shopper, Prestashop, Joomla),
  • posługiwanie się narzędziami SEO,
  • raportowanie pracy.

Wymagania

  • szybko się uczysz,
  • interesujesz się SEO, pozycjonowaniem i analityką,
  • jesteś samodzielny w realizacji powierzonych Ci zadań,
  • dobrze planujesz i organizujesz sobie pracę,
  • umiesz w komputer, a Internet masz w małym palcu!

Oferujemy

  • dużą dawkę wiedzy z branży SEO/SEM,
  • dostęp do projektów nie tylko z obszaru SEO,
  • dostęp do specjalistycznych narzędzi dla pozycjonerów i analityków,
  • świetny dojazd