Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior Oracle Developer

Obowiązki

  • Modelowanie struktur danych oraz projektowania modułów oprogramowania,
  • Implementacja wymagań biznesowych w istniejących modułach oprogramowania,
  • Tworzenie i optymalizacja zapytań SQL oraz procedur składowanych,
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Posługuje się językiem programowania (preferowana Java),
  • Potrafi pisać czysty kod,
  • Umiejętność programowania programowania w Oracle Application Express (APEX) i/lub Oracle Forms/Reports i/lub ORDS

Oferujemy

  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności,
  • Elastyczny grafik,
  • Pracę z najnowszymi technologiami,
  • Udział w projektach, w których można realizować własne pomysły,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pakiet sportowy Multisport