Junior IT Helpdesk Specialist

Poznań
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior IT Helpdesk Specialist

Obowiązki

  • Rozwiązywanie problemów IT zgodnie ze Standardowymi Procedurami Operacyjnymi
  • Prawidłowa i kompletna dokumentacja wszystkich incydentów
  • Udział w szkoleniach;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość j. angielskiego – poziom B2;
  • Znajomość MS Office
  • Analityczne podejście do rozwiązywanie problemów
  • Chęć nauki i poznania branży
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Mile widziane doświadczenie w branży IT

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość uczestnictwa w nowych projektach;
  • Możliwość rozwoju;
  • Dodatkowe bonusy ( LuxMed, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)