Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko IOS Developer

Obowiązki

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Pracę nad rozwojem aplikacji sterującej klimatem, zintegrowanej z klimatyzacją, ogrzewaniem, instalacją PV itp.
  • Będziesz aktywnie wpływał na architekturę systemu oraz dobór narzędzi i technologii
  • Współpracę z zespołem deweloperskim oraz głównymi dostawcami technologii
  • Współpracę z UX/UI Designerem

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu na platformę iOS
  • Znajomość języka Swift
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji cross-platform
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu client-serwer
  • Mile widziana znajomość JIRA oraz Confluence
  • Mile widziana znajomość MQTT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Pozapłacpwe benefity
  • Firmowe integracyjne eventy
  • Szolenia branżowe