Inżynier Wsparcia Systemów Wspomagających i Procesowych

Kraków
Oferta opublikowana14.04.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżait, bankowość

Wstęp

  • Poszukujemy Inżyniera Wsparcia Systemów Wspomagających i Procesowych, który dołączy do zespołu tworzącego i serwisującego aplikacje webowe dla klientów z sektora bankowego. Jeśli masz doświadczenie we wsparciu aplikacji, nie są Ci obce metodyki Agile i chcesz rozwijać swoje umiejętności, zapraszamy do aplikowania!

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie użytkowników w obsłudze aplikacji bankowych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • Konfiguracja i parametryzacja aplikacji
  • Instalacja, wdrażanie, aktualizacja produktów oraz usług bankowych
  • Wykonywanie testów aplikacji
  • Monitorowanie i dokumentowanie zmian w obsługiwanych aplikacjach
  • Prowadzenie szkoleń oraz prezentacji
  • Opracowywanie dokumentacji procesowej, technicznej i użytkowej
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji realizowanych zadań według przyjętych standardów
  • Dbałość o najwyższy poziom i profesjonalizm obsługi Klientów

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia we wsparciu aplikacji
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość SQL
  • Dobra znajomość systemów Linux, Windows
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność rozmowy z klientem, komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość zagadnień bankowości
  • Znajomość Docker
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Znajomość GitLaba

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej (po okresie próbnym) lub w biurze
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna itp.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Pracę w zwinnym i interdyscyplinarnym zespole

Benefity

Spotkania integracyjne
Dofinansowanie zajęć sportowych
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Brak dress code'u

Etapy rekrutacji:

  • I etap - rekrutacja zdalna/stacjonarna
  • II etap - rekrutacja stacjonarna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1