Inżynier Serwisu Robotów Przemysłowych

Wrocław
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa14.06.2024
Tryb pracystacjonarna, mobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria, produkcja

Wstęp

  • Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta robotów przemysłowych poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Serwisu Robotów Przemysłowych

Obowiązki

  • Wykonywanie instalacji robotów przemysłowych, przeglądów okresowych i prac serwisowych mechanicznych oraz programistycznych,
  • Telefoniczne oraz mailowe wsparcie klienta,
  • Wizyty serwisowe u klientów,
  • Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych użytkownikom urządzeń,
  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom oraz integratorom,
  • Wsparcie w pracach związanych z dniami otwartymi, targami, konferencjami,
  • Wspieranie pozostałych działów firmy w kwestiach technicznych,
  • Dobór części zamiennych do robotów przemysłowych,
  • Skuteczne oraz terminowe rozwiązywanie problemów technicznych, również przy współpracy z podmiotami zewnętrznymi,
  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych z codziennymi obowiązkami,

Wymagania

  • Ogólna wiedza techniczna z zakresu elektromechaniki,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie serwisów elektrycznych/mechanicznych,
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub student studiów zaocznych o profilu technicznym, ewentualnie wykształcenie średnie poparte praktyczną wiedzą z zakresu automatyzacji przemysłu,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • Duże poczucie odpowiedzialności, sumienność,
  • Duża dyspozycyjność wynikająca ze specyfiki pracy i częstych wyjazdów służbowych,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Prawo jazdy kategoria B.

Oferujemy

  • Liczne szkolenia produktowe,
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisoprt, pakiet emerytalny, dofinansowanie posiłków,

Benefity

Spotkania integracyjne
Program emerytalny
Karta sportowa
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Służbowy samochód do użytku prywatnego